Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bókolás, flörtölés megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bókolás, flörtölés megcsalásnak számít nálatok?

Figyelt kérdés

NINCS se puszi, se mások ölébe ülés, meg nyakába mászás, csak egy-egy bókra, kedves szóra, esetleg enyhe flörtre gondolok.


Csók, tapi, vagy szex gondolata szóba se jöhet.


Így ez megcsalás a véleményetek szerint?


2021. dec. 29. 12:33
A kérdező szavazást indított:
Igen, az (nő vagyok)
Igen, az (férfi vagyok)
Nem az (nő vagyok)
Nem az (férfi vagyok)
Egyéb vélemény (leírom)
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem rosszúl esne ha a párom más nővel flörtölne, vagy bókolna neki.

Nem megcsalás, csak rosszul esik, ennyi.

2021. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem megcsalás, de undort kelt bennem.
2021. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Alapvetően nem, de azért nem mindegy, milyen gyakran, milyen stílusban, jelenlétemben-e. Nyilván egy kultúrált bókkal semmi gond nincs időnként. De rendszeresen a nyakára mászni valakire, hogy az egoját simogathasd, az azért sok. Ugyanez a helyzett a túlzott szexuális utalásokkal.

A flörtölést is lehet ártalmatlanul, nem megalázva a saját párodat művelni. Ezzel sincs gond, bár nálam már-már határeset azért. Nyilván ha párom mindigis ilyen volt, az más, mintha hirtelen kezdene el így viselkedni, akkor nem zavarna, hiszen összejöttem vele így is.

2021. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, hogy lehet a flört ártalmatlan. Akkor férfiak is flörtölnének egymással.
2021. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem megcsalás csak a párodnak megalázó te pedig szánalmas vagy.
2021. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Miért lenne megalázó a páromnak, ha a kolléganőmnek azt mondom, hogy jó lett a haja? Vagy egy hölgyismerősön fogyott 15 kilót és azt mondom, jól nézel ki, látszik hogy sportolsz? Ebben mi a megalázó, de buta kis pöts?
2021. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És neked ki mondta hogy ez ennyi a kérdező részéről?????Jaaa és tudod ki a pöts???Aki megszült te nyomorék.
2021. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a pasiknak is mondod, hogy jó a hajuk vagy csinikék, semmi baj ezzel. Mellesleg szerintem tök autista, akinek mindent hangosan ki kell mondania, az ilyeneket gyerekkorban is utálom.
2021. dec. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jól esne ha a jelenlétemben túl kedves lenne más nőkkel. A flört nekem egy jel lenne hogy baj lehet a kapcsolatunkban.

De egy egy bókkal nincs baj.

Pl. Régi ismerősének megdicséri a haját vagy mondjuk valaki új szemüvegét. Ezek teljesen ártalmatlanok.


Ex képes volt olyan flörtbe kezdeni más nőkkel mintha ott se lettem volna. Na az gáz volt.


Viszont ez még nem megcsalás.

2022. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!