Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ez esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ez esetben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem irkálni, beszélni egy nővel, akivel van egy csomó közös dolgom és megkedveltem, viszont ő találkozni sem akar. Ilyen esetben mit lehet tenni, mert ez így nagyon izé, egy ilyen csajt nem akarok úgy elbukni, hogy 1 esélyt sem kapok.

23/f


2022. ápr. 17. 18:58
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
12%
Fel kell fogni, h ő nem nő.
2022. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha nem akar találkozni nem nagyon van mit tenni, kényszeríteni nem kényszerítheted így viszont értelmetlen több időt és energiát szánni a kapcsolatra. Sajnálom, hogy ez történt veled, de ha nem tudod hogy ki van a másik oldalon és nem szándékozik találkozni veled akkor egyértelműen jobb elengedni az egészet.
2022. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És csak lelkileg megyek végül tönkre :/ Hülye vagyok.
2022. máj. 9. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb ismerkedj tudatosan, ha 1-2 héten belül nem megoldható találka és nincs kitűzve konkrét időpont, akkor engedd el. Nem szabad mély érzelmeket vinni netes ismerkedésbe, mert rengeteget fogsz csalódni!
2022. máj. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgyis az enyém lesz, túl jó vagyok :P
2022. máj. 9. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kár olyanra várni, aki nem akar találkozni.
2022. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Így legalább tudom, hogy mindent megtettem.
2022. máj. 9. 17:49
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vonzó úgy sem tudod elengedni,akkor harcolj érte

tovább..Biztos van oka miért nem akar találkozni veled, ki kell

deríteni mi az.

2022. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Jaj de nagyképű valaki,mégsem tudja a csajt felszedni 😂😂
2022. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Isten is mindenre képes, az önzetlen és őszinte szeretetre mégse vehet rá, mert akkor már nem lenne önzetlen és őszinte :P
2022. máj. 10. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!