Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ez esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez esetben volt mar valaki hasonloban?

Figyelt kérdés
Meg ismerkedtem egy lannyal,meg szerettuk egymast jol ki jovunk jo minden,csak a szulok az anyjaval jol ki jovok rendes aranyos velem kedvel en is ot. De az apja..hat hogy is mondjam nagyon fogja nem mehet sehova nem csinalhat semmit es a szokasos..A szulok kulon vannak mar egy ideje,szeretnek a lannyal “ossze koltozni” az anyja engedne de az apja nem! Azt sem hagyna hogy egyutt legyunk. Az anyjahoz nem tudunk koltozni mert a lany nem tud menni suliba meg gyakorlatra,en meg nem szeretnem hogy ott hagyja egyiket sem. Hozzank jonne az lenne a jo mert tudna menni suliba meg gyakorlatra is..de ugye azt az apja nem engedne,2oranyi ut van koztunk ez a legnagyobb baj. Hogy tudnam el intezni hogy nalam legyen a lany ugy hogy az apja nem egyezik bele? A lany szokne benne lenne. 23F 16 L
2019. nov. 8. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Kiskorú, rendőr viszi haza.
2019. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora beteg allat vagy. 16 evessel mit akarsz?
2019. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Irni picit tanulj meg. Amugy nem vagy beteg allat! Volt mar ilyen! Hallottam ilyenrol. Mondjuk nem igazan korodhoz valo de azert nem is egy altalanos iskolas. Es te mar igy pont nem vagy a pedofil kategoria. Szerintem nem kell szolni az apukanak es ennyi. Sot a lany helyebe csak anyammal beszelnek aztan le van rendezve.
2019. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!