Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, nektek problema lenne,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, nektek problema lenne,ha a lany nem mutatna be az anyjanak,mert a kapcsolatuk nem a legjobb?

Figyelt kérdés

Apukam lelepett meg gyerek koromban. Ott valami megkattant anyamnal, pszichiaterhez is jar azota es gyogyszereken el.

Lelkileg es fizikailag is sokat bantott, tobbszor a fejemhez vagta,hogy barcsak megolt volna mikor megszulettem, sokat mondogatta meg mikor gyerek voltam,hogy befog adni intezetbe vagy kirak az utcara. Tudnam sorolni, de szerintem el lehet kepzelni mennyire volt jo gyerekkorom. Nekem is lettek psziches bajaim, es azota se multak el, en is jarok dokihoz.

Alig vartam,hogy le tudjak lepni otthonrol.

Tartom vele a kapcsolatot es neha haza is megyek,de csak ilyen kotelessegbol vagy igazabol magam sem tudom miert.. de egyebkent nem szeretek ott lenni, mindig a rossz emlekek jutnak eszembe.

Kiakarom hagyni az eletem torteneseibol amennyire csak lehet.

Mennyire zavarna ez titeket?

Mas rokonom nincs akivel tartanam a kapcsolatot, anyam kb mindenkivel lezarta a kapcsolatait meg anno es emiatt en se tartottam senkivel.


2022. ápr. 17. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg kedves nem lesz ebből semmi gond

aki szeret az úgyis veled lesz és nem anyáddal pont.

Akinek pedig ilyen miatt nem igazán kellesz

azzal jobb, ha egyáltalán nem is kezdesz.

Incel létemre azt kívánom most neked

fájdalom nélkül találd meg a másik feled.


29F/Beteg

2022. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Én valszeg a te tulajdonsàgaid miatt hagynàm ki az egész partit, nem anyué miatt.
2022. ápr. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kifejtened? Mi a baj a tulajdonsagaimmal?
2022. ápr. 18. 00:13
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
0%

A pszichológushoz jàràs és annak okai.


Dícséretes, h dolgozol rajta, de sajnos van pàr személyes példàm, ami miatt a gyógyszeres kezelés alatt àlló nőket, lànyokat kerülöm.

2022. ápr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat hidd el en sem igy terveztem :)
2022. ápr. 18. 00:18
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező nem írta, hogy ő személy szerint gyógyszereket szedne.


Engem egyébként ez valahogy nem zavarna. Részben át is tudnám érezni, volt részem hasonlóban. Az pedig szerintem is dicséretes, hogy próbálsz fejlődni és nem ragasz meg a múlt sérelmeinél.


A pszichológushoz járással pedig semmi gond.

2022. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
semmi baj, majd az én családom lehetne az új családod :)
2022. ápr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincsen vele baj. Sokkal értékelendőbb egy önálló lány, mint aki ennyi idősen is az anyja v*lagában van.
2022. ápr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Én - bár lány vagyok - támogatnálak benne.😇
2022. ápr. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

#4:


Fck logic. Az a red flag, akinek szüksége lenne rá és nem jár. A pszichológus nem dilidoki. Nyugaton teljesen bevett járni kibeszélni a problémákat is - egészséges embereknek. Hibás a logikád.

2022. ápr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!