Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülne egy 31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biogirl34 kérdése:

Minek örülne egy 31 éves férfi a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Szülinapja lesz a férjemnek. Olyan ajándékot szeretnék, ami se nem túl drága, se nem túl olcsó, lehetőleg a környezetet se karosítsam vele, és persze örüljön neki. Szeret enni, inni, olvasni, biciklizni. De nem valami elcsépelt dolgot vennék neki, mint egy üveg italt, biciklilámpát vagy könyvet, hanem valami kreatív dolgot adnék neki ajándékba. Ötletek?
2022. ápr. 18. 08:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Tapadókorongos dildó.

Mindketten tudtok vele játszani.

Ő magának,te meg neki.😱😀

2022. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom legutóbb szülinapomra adott egy saját készítésű könyvet, amibe összegyűjtött a családtagjaimtól, barátaimtól egy-egy kedves történetet, ahova tudott, fotót is szerzett mellé. Meg persze ő is írt bele. Tök megható és kreatív volt, hogy körbejárt mindenkit, és megszerkesztette ezt a könyvecskét (amúgy kézzel írta meg). Ez volt a valaha legszívhezszólóbb ajándékom :)
2022. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannak, mint egy 30 éves vagy egy 32 éves. Kicsit túlspilázod ezt az életkor dolgot...
2022. ápr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Még egy nőnek az ágyban:)
2022. ápr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A dildo, az valami dominó féle? Annak lehet tényleg örülne, mert szeret társasozni. Még egy nőnek nem tudom örülne-e, nekem is azt szokta mondani, hogy a nőkkel csak a baj van, meg különben is nagyon kicsit ágyunk van, nem férne el benne.
2022. ápr. 18. 09:42
 6/9 Magyaros Putyin válasza:
100%

Biogirl, Ha még egy nőnek nem örülne hívj inkább egy férfit XDD biztos van valami b*zis barátja akivel aztán játszhat is akár ilyen videojátékokat. Meg dominózhattok a dildókkal XDDDD ezek környezetet se károsítsák


Nekem van amugy egy kis Pubikám akinek is most lesz a sznapja vettem neki egy könyvet mert szeret ollvasni. Akkor az most el csépelt vigyem visza??

2022. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Legalább nézd meg a neten hogy mi az a dildó.

Ne égesd magad. Az egy szexuális segédeszközök eszköz, egy mű pénisz.

2022. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, te minek élsz vele, ha vadidegeneket kérdezgetsz ilyen személyes dolgokról? Oda kéne mindannyiunknak költözni hozzátok legalább fél évre, és akkor tudnánk segíteni.
2022. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Anal
2022. júl. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!