Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a parom szulinapjara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a parom szulinapjara? 31 eves lesz (ferfi)

Figyelt kérdés

Tole eddig nyaklancot es ekszer ora keszletet kaptam szulinapra meg karacsoyra szoval szeretnek valami ertelmeset venni neki.


Eddigi otletem: egy dragabb szalloda egy ejszakara

Egy babzsak dobalos asztali jatek az orszaga szineivel (kulfoldon elunk es nem magyar)


Ezen felul szeretnek meg valamit venni. Vagy nyakkendo ajandek doboz vagy valami hasonló. Szerintetek?


2021. jan. 5. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Macskát.
2021. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Élményeket vagy a tárgyi ajándékokat szereti inkább? Van hobbija? Kedvenc szabadidős tevékenység?
2021. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Élményeket szereti. Gitározni szeret de nincs most gitarja. Névre szóló pengetot akartam venni de nem vett gitárt meg.
2021. jan. 5. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha tudnánk mi az érdeklődési köre... Ha IT/villamosmérnök területen mozog, akkor rengeteg tippet tudok neked adni :).
2021. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bohókás pasi szeret gitározni, egyetemet végzett mérnök, plusz 2 másik diplomán dolgozik. Informatikai szakon és business diplomája is van. Szeret sportolni, sulyzozni szeret utazni
2021. jan. 5. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor macskát.
2021. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha igazi informatikus, ismétlem *igazi* (diploma még önmagában kevés), tehát nem mondjuk business analyst vagy tesztelő meg hasonló, akkor pl. egy jó egér, valami jó egérpad (ezek 20-50000 forintos tételek mielőtt legyintenél). Jóféle mechanikus billentyűzet (Ducky, Varmilo... vagy valami vintage pl. IBM Model M) a neki tetsző kapcsolókkal szerelve (linear/clicky/tactile), szintén 50000-es kategória.


Ha szereti a zenét, akkor valami jóféle digital-analog converter, vagy fejhallgató erősítő, esetleg komolyabb fejhallgató, bár ezeknél nagyon elszaladhat a ló, a belépőszintű hifi cuccok már a 200-500 000 forintos kategóriába tartoznak.


Ha érdeklődik a villamosmérnöki témák iránt, akkor egy belépőszintű oszcilloszkóp, bár ez is elég drága (200 000). Esetleg sokkal kevesebb ráfordítással egy Raspberry Pi.


Esetleg megveheted neki az "Art of computer programming 1-4A" könyveket (4B épp készül) 30-40000.


Vehetsz neki competitive Rubik kockát (ez 7-15000 HUF külföldről).


Ha szeret főzni, akkor komolyabb japán konyhakés (100 000 körül indul) + hozzá fenőkövek (+150 000).


Esetleg komolyabb borotválkozó felszerelés. Nem, nem Gilette, hanem valami vintage egykezes borotva pl. egy 100 éves (használt) J. R. Torrey, Theirs-Issard, Wester Bros... bár tudom ajándéknak használtat venni nem dívik, hozzá white tip badger brush, Dr. Harris borotválkozó cuccok, hab, arcszesz..., ezek már együtt 100-150 000. És még sorolhatnám, csak végig kell néznem a polcomon miket veszek magamnak :).

2021. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pardon, 1 helyesbítés, nem egykezes borotvára gondoltam, hanem egypengéjű borotvára (straight razor, nem tudom, hogy mondják magyarul), vehetsz újat is, de ezek a márkák már nem léteznek, jelenleg nagyjából a japánok tudják azt az acél minőséget, amit ezek a 100 éves borotvák tudnak, de az sajnos 80-100 000 körül indul megint csak.
2021. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vegyel neki gitart, annyira egyertelmu.
2021. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gamer laptopot
2021. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!