Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogjátok vissza magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogjátok vissza magatokat?

Figyelt kérdés
Még nem voltam fiúval, lassan 24 évesen elégge kivagyok. Vannak helyes pasik az ismerőseim között, de ők mindenkivel szexelnek és nem szeretném ha kihasználnának. Múltkor buliban majdnem megtettem, annyira kívántam a szexet de végül a józan eszem nyert. Most félek, hogy legközelebb már az ösztön nyer és másnap megbánom. Nem akarom, hogy krvának nézzenek, azt akarom, hogy szeressenek.
2022. ápr. 18. 13:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Férfiak nem tudnak szeretni. Át leszel verve akármennyit vársz. Sajnálom.
2022. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Nők nem tudnak szeretni.Át leszel verve akármennyit vársz. Sajnálom.
2022. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Találj egy normális férfit és kész!
2022. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez eddig egy se hasznos.
2022. ápr. 18. 13:17
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Kettesnek adok igazat, az #1 csak egy megkeseredett kétgyerekes anyuka aki elüldözte a férjét.
2022. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én csak lemásoltam az 1. válaszoló általánosító válaszát!

Egyébként nem mondanám, hogy a nők nem tudnak szeretni, gondoltam mindenki érteni fogja a célzást!🤨

2022. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

17 évesen éreztem így, mint te. Engem nem érdekelt, ki néz k-nak és ki nem, amikor összesodort az élet egy szoknyapecér sráccal, bizony összefeküdtem vele. Azóta se beszéltünk, és nem bántam meg. Jó élmény volt, nem traumatizált, az pedig nem érdekel, hogy mit gondolt rólam utólag (valószínűleg nem gondolt rám amúgy sem :D ). Szexelni szerettem volna így hát szexeltem. Ezt a hozzáállást azóta is tartom, egyébként, bár már férjnél vagyok, így értelemszerűen házasságon belül. Attól még szeret a férjem, meg az előző párjaim is szerettek, amíg együtt voltunk, hogy voltak alkalmanként kalandjaim is két kapcsolat között.


Szerintem foglalkozz kevesebbet azzal, hogy ki mit gondol rólad és többet azzal, hogy mi tenne téged boldoggá. Ha a szex lenne az, akkor hajrá. Az, hogy ennyire ki vagy éhezve és vágysz a dologra, biztosan meglátszik a viselkedéseden is és így kevésbé tűnsz megközelíthetőnek/potenciális romantikus partnernek a pasik szemében. Ami szerintem igenis fontos szempont, ha az ember lánya kapcsolatra és szeretetre vágyik.

2022. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

1-es vagyok és fúj, nincsenek kölykeim.


És igaz, tévedtem. A férfiak tudnak szeretni. Saját magukat. A kis kukijukat. Talán az autójukat.

2022. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Eddig egy szekrénybe zárva éltél? Azért ne mondd már, hogy ennyi idős korodra nem fújt a szél össze egyetlen valamire való krapekkal se...
2022. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező.

Ha tényleg szeretnél kapcsolatot, akkor emberileg próbálj megismerni férfiakat ergo beszélgess velünk férfiakkal!

Ne csak azt vedd észre ha xy meg akar dugni!

2022. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!