Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyugdíjas korotokban vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugdíjas korotokban vissza fogjátok olvasni milyen párkapcsolati kérdéseket, válaszokat írtatok itt ki?

Figyelt kérdés
Nosztalgia gyanánt.
2018. márc. 13. 11:44
 1/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem hiszem, hogy addig meg lesz a felhasználó nevem.

Régebbi felhasználóneveimnél szívesen elmentettem volna pár levelezést, ott akadt dögivel izgalmas olvasmány...

2018. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...igen es belegondolva majd, hogy mennyi erzelmet, idot, energiat es penzt feccoltem bele a parkapcsolataimba, es majd azzal a tudattal, mikor minden kitisztult es vilagos lesz, majd akkor fogom megerteni onmagam, es nevetek majd, nevetek.....
2018. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugdíjas koromra már szerintem http sem lesz, nemhogy ez a kétezres évekbe való oldal...
2018. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, nyugdíjasként vissza olvasom, vagy is már kezdem is a vissza olvasást.
2018. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha lesz egy fiatal szeretőm, nem fogom az időt olvasásra fecsérelni.:))

Szerintem letörlik addig ezt az oldalt.

Vagy nem is lesz már internet, hanem valami más.

2018. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!