Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként mi futna át az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mi futna át az agyatokon, ha az alkalmi partneretek bejelentené, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Az futna át, hogy kitől terhes.
2022. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Kitől, ha óvszert használok, és sosem élveztem belé?
2022. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

El vagyok kötve + mindig gumit használok.


Ha kiderülne, hogy mégis tőlem van, megtartanánk és a világ legjobb szabadulóművésze nevelődne belőle.

2022. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3: Engem is érdekelne a "műtét", mesélnél róla hogy hol/mennyiért/stb. lehet megcsináltatni?
2022. ápr. 18. 18:31
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

4.-re.


Idehaza, hivatalosan nehéz.

Egyszerűbb egy hosszú hétvége Szlovákiába, vagy a csehekhez, és egy maszek klinikán 1 nap. Pici vágás.

2022. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Én felhúznám a nyúlcipőt. Az abortuszt állnám, de én nem kérnék a gyerekből. Ha ezzel akarna megfogni, akkor nagyon mellé nyulna
2022. ápr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
És ha később mégis szeretnél gyereket??? Legalábbis a majdani párod kedvéért? Aztán végül emiatt hagy ott.
2022. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%
4-5-nek szólt.
2022. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7: Hidd el, soha a büdös életbe nem szeretnék gyereket 😄


Soha nem követném el a szüleim hibáját én is (25 év alatt valamennyire megbocsátottam nekik, hogy bevállaltak úgy két gyereket is, hogy nyomorban és veszekedés közt nőttünk fel, és tönkretette őket hogy nem haladtak semmire az életben, valamint utána minket hibáztattak emiatt), szóval köszönöm de meghagynám másnak a gyerekvállalás "élményét"


Szerencsére a kérdés csak elméleti, tudtommal nem ejtettem teherbe egyik barátnőmet sem 😁

De ha így is lenne, akkor is jó esetben állnám az abortuszt, rossz esetben pedig csakis a gyerektartást, de meg se próbálnék úgy tenni mint édesapám ( aki csak muszájból, fogcsikorgatva meg haragból nevelt fel minket)

2022. ápr. 18. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Semmi, nincs alkalmi partnerem. Párom van, vele meg akkor csináltuk amikor akár a gyerek is jöhetett volna a kapcsolatba.
2022. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!