Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszúrtam, rossz hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam, rossz hogy ezt csinálom? Nem szeretnék “k*rva” lenni.

Figyelt kérdés

Szóval 29 vagyok, elvált. A férjemmel elég rossz volt a kapcsolatunk, nekem ő volt az első, a szüleim akarták így, 10 évig voltunk együtt, ebből 9 év házasság volt. Mivel nem lett gyerekünk ő válni akart, én meg azonnal rábólintottam, mert én alapvetően házasodni sem akartam volna. A válás után Pestre költöztem, és kb új életet kezdtem. Találkoztam egy 38 éves férfival, ő is elvált, van egy gyönyörű kislánya, munka közben találkoztunk, mármint csak én dolgoztam😅. Egy cukrászdában dolgozom és én vettem fel a kislánya szülinapjára a tortarendelést. Annyira jól néz ki, komolyan sármos, helyes, letagadhatna 10 évet simán. Elhívott randizni, beszélgettünk, flörtöltünk, lefeküdtünk, és csodás volt, mármint tényleg az volt (még orgazmusom is volt😅) aztán randi követett randit, már 4 hónapja csináljuk ezt. Ha megcsókol kb megbolondulok, és annyira jó vele beszélgetni, sétálni és minden olyan jó. Egy héten 3-4x is van hogy szeretkezünk. Olyan dolgokat csináltunk amit a férjemmel soha. De kicsit félek, mert én nem akarok k*rva lenni, soha nem szeretkeztem a férjemmel ennyit…

Most azt mondta hogy tegyük hivatalossá, és szívesen bemutatna akár a lányának is, és azt mondta szeret, de én kicsit összezavarodtam. Mármint ez csodás, és én is szeretem, de normális hogy ennyire fel tudunk izgulni egymástól spontán helyzetekben?😅 én ilyet még csak filmben láttam. Bocsánat hogy hosszú lett, meg biztos most hülyének néztek emiatt, de nem tudom hogy ez normális-e így…



2022. ápr. 19. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
99%
Attól, hogy élvezed vele a szexet, nem vagy k.va, ne viccelj. Feleslegesen aggódsz emiatt. Örülj neki, hogy minden ennyire jól alakul és ő is komolyan gondolja veled, szóval élvezd ki és ne tedd tönkre ilyen hülye gondolatokkal. Nem az volt a normális, ami a férjeddel volt, maradjunk ennyiben.
2022. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most az a problémád, hogy minden jól megy a pároddal, és megtapasztaltad milyen az igazi szexuális vonzalom? Amit leírtál az lenne a normális szerintem, nem kellene ezen aggódnod.
2022. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ez, ha hozzád illő partnert fogsz ki.A sors fintora viszont, hogy kétszer sem biztos, hogy lelki, szellemi, életmódbeli kérdésekben is működni fog a kapcsolat.Persze, nem vészmadárkodni akarok, csak azt mondom élvezd ki.A korábbi kapcsolatotban másban passzoltál jól a férjeddel, ezzel a férfivel meg fizikailag.Van ilyen.
2022. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kva pénzért szexel, te csak simán élvezed valakivel. Jól teszed, ez a normális.
2022. ápr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ettől miért lennél krva? Élvezed a szexet, ez jó dolog. Mi a férjemmel első randin lefeküdtünk, annyira egymásra gerjedtünk, olyan mocskos dolgokat csinálunk az ágyban, amit mással előtte soha. Szerintem egy jó kapcsolatban alap, hogy mindkét fél nagyon élvezi a szexet, máshogy nincs értelme.

Be akar mutatni a családjának, nyilván ő sem néz krvanak, hanem komolyan tervez veled.

2022. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

Ez még csak a love bombing.

Nem a gyakori szex itt a probléma hanem TÚL szép és csodás minden.

Bőven késobb fog jönni a feketeleves.

2022. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így a normális. Attól nem leszel k.rva hogy többször szexelsz a mostani pároddal mint annó a férjeddel. Örülj neki.
2022. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Akinek nincs problémája, az csinál. Nem értem, mi a baj? Ez lenne a normális.
2022. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Bántalmazokra jellemzo beetetési időszak.
2022. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is ilyen baràtnőm volt, valami álom. Azt hittem meghaltam és a paradicsomba kerültem.


Aztán elvettem feleségül és azóta olyan, mint az orleansi szent szűz. A korábbi szexciklonnak nyoma sincs.


Szóval kérdező teljesen normális amilyen vagy, csak próbáld hosszútávon is fenntartani.

2022. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!