Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm miért nem hordja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem hordja a "szexibb" ruhákat/cipőket amiket tőlem kapott?

Figyelt kérdés

Tetszik neki mind dicsekszik velük és fel is veszi, de csak akkor ha megy valahová és akkor is az esetben ha egyedül.


Én szeretem ha vonzón öltözködik egy nő és ezt tudja is rólam, azt is, hogy szeretem a magassarkúkat, viszont amint velem van semmi extra.


Ha épp valahonnan jött még a magassarkú cipő is lekerül róla mielőtt láthatnám.


Egy-egy alkalom volt amikor felvette nekem, de akkor is csak szinte konkrét kérésre.


Még szexhez sem veszi fel egyiket sem pedig már sokszor említettem neki mennyire tetszene.


Mások, pedig akármikor láthatják.


Valakinek vélemény/ötlet, hogy ez miért lehet?



2022. ápr. 19. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ki hordana szívesen kényelmetlen szarokat, most őszintén?
2022. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Minek venné fel neked? Nem neked akar tetszeni hanem más férfiaknak.
2022. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl direktnek érzi, nem lehet, hogy nagyon erőszakos vagy ezzel a dologgal?
2022. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hova szoktatok együtt járni? Mert ha a Tescóba vagy a postára akkor meg is van a válasz.

Ha elmentek étterembe, vagy valami elegánsabb bárba ketten, akkor sem veszi fel?

2022. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem alapból egy cuncikával jöttél össze?
2022. ápr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Undorodik attól, hogy lábfétised van. Teljesen jogos. Undorító.
2022. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele tolakodó, párszor kértem meg és nagyon finoman. Elegánsabb helyekre sem veszi fel, a lábfétissel sincs problémája.
2022. ápr. 19. 17:11
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Te macinaciban tolod?
2022. ápr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Vele szexelsz vagy a ruhával? xd
2022. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%
Vidd el valami puccos helyre, ami szinte megköveteli a magassarkút. Aztán amikor hazaértek vagy még útközben izgasd fel, majd mondd neki, hogy ha nincs ellenére magán is tarthatná a cipőt. Ennyire egyszerű, nem állatok vagyunk, néha nem eshet nehezére egy egyszerű kérés
2022. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!