Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezen múlik a siker,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezen múlik a siker, hogy ki mennyire "férfias" (milyen arcszőrzete van meg mekkora a farka stb.) ?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék nem picsogok meg nem vagyok búval baszott egész életemben csak néha elszomorodom mikor ezek eszembe jutnak és nem vagyok nőgyűlölő sem vagy ilyesmi, csak érdekel mások hogy vannak ezzel.


22-őt töltöttem be februárban és konkrétan sokszor 18nak sem néznek(nincsenek rendben a hormonjaim ?) és semmi normálisnak mondható arcszőrzetem nincsen. Csak ilyen foltokban nő meg a pajeszom és ennyi. Pedig sokak szerint és szerintem is jól állna kis arcszőrzet. Szőke vagyok egyébként nem tudom ez mennyit befolyásolja a dolgokat de alapból nem vagyok valami szőrős egyedül a mellkasomon meg lentebb.

És mióta egyetemre járok rengeteg csajt hallottam akik szerint így meg úgy fontos hogy mekkora a pénisze valakinek és, hogy így meg úgy mekkora. Kezdem magamat elég "férfiatlannak" érezni mert nem elég, hogy semmi szőröm nem nőtt de a péniszem is az alsó átlag körül mozog és ezeket így elhallgatva mindig nagyon rossz érzés fog el, hogy "nem leszek elég férfi" senkinek.


Régebben egyáltalán nem foglalkoztattak ezek a kérdések de mióta azt látom, hogy körülöttem mindenki becsajozik csak én nem meg a lány barátaimat hallom néha beszélgetni és olyanokat hallok, hogy jajj ezzel a palival szakított mert kicsi a farka meg mit tudom én nem elég borostás meg nincs szakálla rendes akkor nagyon elbizonytalanodok és el is gondolkodok, hogy ha össze is jövök valakivel akkor az nem fog e csalódni és otthagyni. A legnagyobb bajom az, hogy ezeken még változtatni sem lehet mert genetika és akkor én hiába adok magamra, edzek ésatöbbi ha végső soron másban meg alulmaradok és nem lesz esélyem egy csajnál sem aki tetszik mert mindig lesz nálam jobb, férfiasabb stb.


2022. ápr. 19. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Mai fiatal lányoknál ez van..
2022. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Hagyd az egyetemistákat a pics@ba...én felnőtt képzésre járok (OKJ vagy minek nevezik manapság) és itt nem nagyon számítanak ilyenek..olyan osztálytársamnak is van barátnője, aki enyhén szólva is kicsit már feminim kinézetű.


Próbálj meg nem egyetemisták, diplomások közt ismerkedni, mert úgy vettem észre ezek egy része nagyon elitista meg felszínes...

2022. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én nem akarom elhinni hogy tényleg ilyen a nagy többség. Volt 2 barátnőm mindketten egyetemista csajok, rettentő kedvesek megértőek és aranyosak voltak és imerek rengeteg embert valakit közelebbről valakit látásból. Sokan nagyon kedvesek aranyosnak tűnnek de amiket tapasztalok tényleg kezdem azt hinni hogy ez egy nagyon apró kissebség és leginkább csak rossz tapasztalata lesz az embernek. :(


Hogyan szűrjem, hogy egyetemista és ki nem mikor ismerkedem ? Sokhelyre eljárkálok és általában egyetemistákba botlok bele már csak az ismeretségi köröm miatt is. Elvégre nem kéne szerintem úgy kezdeni az ismerkedést, hogy szia egyetemista vagy? igen ? akkor hello :DD

2022. ápr. 19. 21:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Párom 168 cm magas, arcszörzete alig, hiányosan nő, mostanában próbálkozott a körszakállal, én falnak mentem tőle, szerencsére elfogadta, hogy számomra az egész szakáll téma taszító.

A mérete átlag felső lehet, nekem túl nagy, de nem ezen múlott, hogy összejöttünk. Én örülnék, ha rövidebb lenne. Enyhén túlsúlyos.

Unokatesóm 164 cm, szintén hiányosan nő az arcszörzete, most lett párja. A méretét nem ismerem. A magasság a mellé vékonyka is.

Volt párom mérete 14 cm volt, ő maga mérte, komplexusai voltak miatta. Szintén csupasz arca van és immár felesége. 170 pár centi lehet, alig volt magasabb nálam (168 cm) és enyhén túlsúlyos. Nem a paraméterei miatt lett vége.

30 körüli korosztály.

Egyikük se gazdag, sőt, mielőtt ez lenne a kifogása egyeseknek.

A magasság, testalkat témát is azért raktam bele, mert így nehezebb belekötni, hogy, akkor biztos igazi adoniszok, előre lezárva a kifogás és kötözködés cunamit. Mind ilyen, vagy olyan módon vonzóak, értékesek, emellett ezekkel a külső adottságokkal élnek.

Részben szerencse kérdése, hogy találkozol-e olyannal, aki téged keres, részben rajtad múlik, hogy széles szociális hálót alakíts ki és sokat mozogj emberek között, szociálisan aktív életet élj és olyan ember legyél, akivel te magad szívesen lennel. Utóbbi adja az érzetet, hogy értékes vagy, az ad önbizalmat. A három együtt hozza magával a "boldogan amíg meg nem" esélyét. Nem a szakáll, meg a farok, meg a hold állása.

2022. ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Persze van akinek fontos, de azért ez nem a nagy többség. Nekem pl. sose tetszett a szakáll, így számomra teljesen lényegtelen, hogy valaki tudna-e növeszteni vagy nem. Csak pár évvel vagyok nálad idősebb, a barátomat az egyetemen ismertem meg és neki is olyan az arcszőrzete, hogy az állán nő rendesen, de oldalt alig és csak foltokban. A mérete átlagos, ez se zavart soha, de ezt amúgy se tudtam mielőtt összejöttünk volna, szóval nagyon nem ezen múlott volna. Azóta is együtt vagyunk amúgy. Ha nagyon kicsi lenne, az azért okozhatna gondot, de az átlagossal már nincs okod szégyenkezni, a többségnek megfelelő lesz.

Lesz akinek nem fogsz bejönni ezek miatt, de általánosságban véve nem ezen fog múlni a sikered, így is találhatsz bőven olyan lányt, akiket ez nem fog zavarni.

2022. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Így leírás alapján egyáltalán nen vagy borzasztó, igaz én már kinőttem az egyetemista korosztályból. :) kár hogy nem küldtél képet.
2022. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Vőlegényemnek is gyenge a szőrzete. Mindig a szőkék, szőkésbarnák voltak az eseteim és nem szeretem a szakállat sem


Az intim méreteiről meg akkor tudtam először, mikor már beleszerettem, akkor meg szinte mindegy volt, hogy mi vár ott. A nagy farok fájdalmas, aki ezt nem tudja, nem szexelt eleget szerintem.



De ne aggódj, ilyen hülye megjegyzések miatt bennem is volt egy csomó bizonytalanság a kisajkaim, a melleim formája, a mellbimbóm mérete, színe, stb minden szar miatt... Senkit sem érdekelt egyik futó vagy tartós kapcsolatomban sem az sem.


Ezek ilyen jó kis szégyenkeltő témák, amiket a neten meg mások előtt imád mindenki köpködni, közben meg mindenki a földhöz veri magát, ha végre hozzáér az, akire vágyott, nézzen ki meztelenül bárhogy.



Szard le, érezd jól magad.

2022. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem elég, hogy van, akinek bejössz, miért kell MINDENKINEK tetszened?
2022. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#4,5 és 7

Köszönöm, ezeket jó volt így olvasni segítettek és megmutatták, hogy van még remény nem csak az idősebb korosztályban :D akartam is írni, hogy az idősebbeknél ez már azért kevesbé van így szerintem amit leírtam mert már érettek főként valamiért a fiatalok körében sok ilyet látok nem tudom mi lehet az oka talán ez a sok social media vagy ilyesmi.

2022. ápr. 20. 00:05
 10/15 A kérdező kommentje:

6os küldhetek ha gondolod egy gyors megítélésre ha kíváncsi vagy ;) de igen nem vagyok borzasztó ezt teljesen nyugodtan ki merem jelenteni :DD


utolsó

Nem szeretnék mindenkinek tetszeni isten ments, csak vannak olyanok mint én akik háát kicsit érzékenyebbek vagy netán hajlamosak önbizalomhiányra vagy ilyesmi és 1-2 rossz tapasztalat vagy kudarc megingathatja az embereket a hitükben és ilyenkor nyilván minél több embernek akar tetszeni. De nyilván sose lesz olyan, hogy mindenkinek és ez nem is baj én sem akarok mint mondtam csak kicsit aggasztott ez az egész mert ilyeneket tapasztaltam és rossz érzéssel töltött el. Amúgy sincs értelme annak, hogy mindenki adonisznak gondoljon mert jobbik esetben úgyis 1 párod lesz csak, hacsak nem vagy arab :D

2022. ápr. 20. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!