Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen alakult köztünk valami,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen alakult köztünk valami, de már a távolság miatt nem. Insta üzenetben minden nap küld 1-2-5 vicces mémet, videót, de ha beszélgetést kezdeményeznék, arra nem, vagy alig válaszol. Nem követ, és az én követési kérésemet nem okézza le. Ez mi?

Figyelt kérdés

Oké, ha nem érdeklem, elfogadom, de akkor miért küld konkrétan minden nap valamit közel két hónap után is? Ezek szerint gondol sokat rám.

Ha meg érdeklem, akkor miért nem követ/követhetem, illetve miért nem lehet vele normálisan beszélgetni?


Fiúk, ezt a viselkedést dekódolja nekem valaki légyszi?:D


21L, 24 F


2022. ápr. 19. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem akar beszélgetni, csak szexuálisan vonzódik hozzád.

Egy-két vagy pár menetben benne lenne, de úgy nem érdekled mimt embert és nem akarja, hogy bele láss ő mit csinál.

2022. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 sejtettem, hogy semmi komolyan vehetőt nem akar, de így feketén fehéren leírva látni..:( jobb, ha teljesen figyelmen kívül hagyom akkor őt.

Köszönöm szépen!


De azért jöhetnek még vélemények.

2022. ápr. 19. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyanokat nem tudsz kitalálni, hogy ki mit és miért csinál, mert sokszor értelme sincs. Mondod hogy próbáltál beszélgetni vele, de tesz rád, ennyi a lényeg.


Egy mémet elküldeni 1-2 másodperc, valószínűleg nem csak neked küldi. Ehhez 0 energia kell és semmi jelentősége.

2022. ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!