Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
Van egy csajszi, flörtöltünk, kicsit kavartunk is, de nekem akkor barátnőm volt. Azt mondta hogy hívjam fel ha nem csak szeretőnek kell nekem. Ez tavaly ősz elején volt, a nyarat együtt buliztuk végig többek között vele. Azóta szakítottam, és nem hívtam fel… most május elején találkozni fogunk, és hallottam olyan pletykákat hogy neki van pasija, vagyis “nem várt rám”. De most már én szívesen lennék vele. Ez így gáz és nem tudom hogy dobná-e a pasit miattam. Hogyan lehet elcsábítani? 23F

2022. ápr. 20. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá!
2022. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már ennyire szánalmas, eddig nem kellett, most is csak azért kell mert már bepasizott és sérti a kis egódat. Rengeteg más nő van, őt hagyd békén.
2022. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
De szánalmas vagy. :D
2022. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A hallottam pletykákat nem egyenlő azzal hogy van is barátja.


Találkozz vele, hívd el egy találkozóra ha van barátja valószínű el se megy, ha meg elmegy kérdezd meg igaz e

2022. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!