Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként, mi a véleményed erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként, mi a véleményed erről a párbeszédről?

Figyelt kérdés

Akkori barátnőmmel beszélgettem, (Igen, én a férfi vagyok a történetben.) és felhozódott egy kolléganőm neve.


Megkérdezte, hogy szép nő-e? Mire válaszoltam, hogy gyönyörű, és kívánatos. Visszakérdezett, hogy szebb és kívánatosabb-e, mint ő, mire megmondtam, hogy ő másképp szép és másképp kívánatos. Mire ő: "Jó válasz!"


2022. ápr. 20. 16:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Az, hogy értelmes nő nem kérdez ilyet, mert tudja, hogy mindig lesznek nála szebbek és kívánatosabbak, és nem akarja se kellemetlen helyzetbe hozni a párját, se nem célja értelmetlen veszekedést generálni.
2022. ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy párbeszéd volt, bizony.
2022. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Oké, értelmes nő nem kérdez ilyet, de a szerelmes férfi nem mondhatja, hogy a barátnője a legszebb, esetleg a szerelemtől nem láthatja legszebbnek?
2022. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egy másik barátnőmnek akárhányszor mondtam, hogy milyen szép, mindig az volt a válasza: "Hazudsz, de jól áll!" Pedig valóban kivételes szépségű nő volt.
2022. ápr. 20. 16:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak önbizalma nem volt.
2022. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Mire válaszoltam, hogy gyönyörű, és kívánatos


Jó nagy paraszt vagy ilyet mondani a párodnak.

2022. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Es az ilyen ferfiaknak van kapcsolata. Nagyon gaz.
2022. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6.-ra.


Mivel pár nap múlva találkoztak volna, mit kellett volna mondanom, hazudni?

2022. ápr. 20. 16:36
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Azt mondani, hogy csinos. Nem szépen cizellálva, hogy de megdugnád.
2022. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Nőként az a véleményem, hogy érzelmileg meg egyébként is qrvára unintelligens vagy, kérdező.

Pl. Nem tűnt föl, hogy olyasmit is mondtál neki a válaszodban, amit nem is kérdezett?

2022. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!