Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem, hogy a frusztrált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a frusztrált, antiszociális, embereket nem kedvelők szokták feltenni azt a kérdést, hogy "mit tudsz nyújtani" és ezt az "én bezzeg elértem valamit" hozzáállást?

Figyelt kérdés
Hiába ért el valamit az életben, ha emberileg egy nulla. Inkább együtt lennék valakivel, aki kevesebbet tett le az asztalra, de emberileg rendben van. Akik annyira nagyra vannak az eredményükkel egy kicsit magukba is tudnak nézni? Ilyen hozzáállással tudnak boldog kapcsolatot találni?
2022. ápr. 21. 10:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Szóval nincs semmid és ez téged fusztrál. OK.
2022. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Az a baj ha ilyen kérdést teszel ki az oldalra , akkor céltáblát rajzolsz a homlokodra és más frusztrált emberek leállnak veled szájkaratézni!
2022. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Én ilyen vagyok, bármint frusztrált meg antiszoc, meg amúgy egy nulla mind külsőre mind belsőre. De nem szoktam ilyet mondani senkinek, nem akarok én megbántani senkit.
2022. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 Itt egy példa akikről írtam! Nézz magadba egy kicsit.


#2 Nem zavar az ő szegénységi bizonyítványuk.

2022. ápr. 21. 10:27
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

A kérdésedre a válasz:

Magukhoz hasonlót keresnek.

2022. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

A pökhendi emberek a társkeresések terén a legalja kategória volt mindig is.

Elkényeztetett, mindenkin átgázoló, törtető emberek.

2022. ápr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

3.nak

Értelmezd a kérdést!!!

2022. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Ezt a kérdést akkor szoktam feltenni, férfinak és nőnek is, amikor nevetséges elvárásokat támasztanak.
2022. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem kell kérdezni látszik. Továbblépek. Téged fusztrál, hogy nem állnak veled jól szituáltak. Keresgélj a magad szintjén. Itt bújik ki a szög a zsákból. Neked olyen kell aki vitte valamire. Aki pedig vitte, annak ne legyenek elvárásai. Értem.
2022. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 Miért vagy ember utáló? Bántottak téged? Miért kérsz engem számon? Mi lenne veled, hogyha nem számítanának azok, hogy ki mire vitte az életben, mert a munkákat algoritmusok végeznék el? Mit tennél egy ilyen világban?
2022. ápr. 21. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!