Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen magányos meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen magányos meg antiszociális az emberek többsége?

Figyelt kérdés

A férfiak többsége, meg a nők többsége is otthon ül, aztán nyomkodja a telefonját vagy a számítógépét.

Ha meg ismerkedne az ember és megszólít lányokat, akkor úgy néznek az rá, mint a riadt menyét éjszaka, mikor fényszóróval rávilágítanak. Beszélgetni meg nem lehet senkivel, mert nincs hobbija az embereknek, nem olvasnak könyveket, utálják a munkájukat is, nincs valódi életük.

Akiket ismerek párokat, azok is kb együtt unatkoznak. Sokan panaszkodják, hogy még szexuális életük sincs pedig együtt vannak évek óta. Sokan próbálják mutatni kifelé, hogy milyen jól elvannak, de az első komoly helyzetben cserbenhagyják vagy megcsalják egymást.

Pedig az élet tök izgalmas, annyi érdekesség van, annyi jó témáról lehetne beszélgetni, annyi jó dolgot lehetne együtt kipróbálni. És szerintem még pénz sem kell ahhoz, hogy valaki jól érezze magát, ha ez lenne a kifogása. Az hogy szeressük egymást, meg kedveskedjünk egymásnak pl nem kerül pénzbe, de már erre is rest az emberek többsége.

30F


2017. febr. 6. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Ezt hozta az internet világa. Sajnos ettől csak még inkább befordulnak az emberek a saját kis világukba. Sok helyen az egész család netezik nem is tudnak egymásról semmit, pedig meg kellene erőszakolnunk magunkat és javítani a kapcsolatokon a kommunikáción.

Azt észrevetted, hogy az emberek többsége jobban ragaszkodik a tárgyaihoz, mint a szeretteihez? Tisztelet a kivétel, de azért el kellene ezen gondolkodni.

Nem csak párkapcsolati szempontból,hanem mindenhol ez van.

2017. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon jó meglátásaid vannak, ez tényleg jellemző. Sokféle oka lehet, szerintem az egyik legfőbb, hogy ez a mai rideg, nyomasztó világ szinte kiöli az emberekből az érzéseket, lassan olyanok leszünk, mint a robotok. Az emberek csalódnak egymásban, elidegenednek egymástól, és akaratlanul is visszahúzódnak a csigaházaikba. A könyvolvasás szerintem az internet megjelenésével szorult háttérbe, úgyhogy ez ettől az egésztől független, és valóban - én sem nagyon ismerek olyanokat, akik tényleg szeretik a munkájukat, csak bejárnak melózni, mert "valamibű meg kő éni". Rossz irányba halad az emberiség, de mondok én Neked valamit: ez már sajnos csak rosszabb és rosszabb lesz, nem lehet már visszafordítani ezt a folyamatot. 34F
2017. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

A csapból is az folyik, hogy kell kinézned, mit egyél, mit vegyél fel, építsél karriert minden áron, mert különben senki vagy. A fogyasztói társadalom lényege, vegyél meg mindent, mert megint csak senki vagy különben. Az a természetes, ha látástól mikulásig dolgozol, de akkor is meg kell venni. Hozzá jön a net, okos teló:)

Gyakorlatilag, a családra, másikra nulla idő marad. Jön a gyerek, nyomjuk be a bölcsibe, amint lehet. Mert építeni kell a karriert. A gyereknél, párnál fontosabb az új autó, TV, szám gép, IPhone, stb. Hullán hazaérve, kis morgás, ki üssön össze 10 perc alatt egy vacsit.

2017. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Én pl. azért vagyok antiszoc mert rühellem az emberek többségét, de ez nem jelenti azt, hogy nem vagyok boldog. A páromat és a kutyámat pl. nagyon szeretem. A munkámmal sincs bajom, még akkor se ha a belemet kidolgozom, emellett viszont már semmire sincs időm. A párommal mindketten dolgozunk mint a güzü, hogy vigyük valamire, és kb. sehol sem tartunk, mert ebbe az országba ha beledöglesz a melóba, se viszed semmire, épp ezért is akarunk majd külföldre menni, de ahhoz is pénz kell. Addig viszont nem marad más, csak a munka, emellett, meg se kedvünk se energiánk semmihez. Pont azt csináljuk amit leírtál. Idebent ülünk, és nyomkodjuk a telefont, meg fekszünk egymás mellett az ágyba. De ez van, majd később jobb lesz, én bízok benne.

23N

2017. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért van, hogy te ezt látod magad körül. Nekem mások a tapasztalataim.

Már családunk van, de ugyanúgy tartjuk a kapcsolatot a barátokkal, összejárunk mint régen.

Vannak persze felszínesebb haveri kapcsolatok is, mondjuk a gyerek barátjának a szüleivel, kollégákkal, stb. Akikkel jól elvagyunk, beszélgetünk, néha találkozunk, de nem fog örökké tartani, egy munkahelyváltás és eltávolodunk.

Ezen kívül is ott a család: tesók, sógorok, sógornők, a gyerekeik, szülők testvérei, unokatesók (akikkel mi nőttünk fel együtt), és tartjuk a kapcsolatot.


Senkinek nem tart senki fegyvert a fejéhez, hogy online éld az életed. Ez mindenki egyéni döntése.

Mi is ismerünk olyat, aki sose ér rá egy kávéra, nem szereti a vendégeket, és ő se jár sehova. Nem is erőltetjük. De neki még így jó, ő ilyen típusú ember. Viszont nem is siránkozik, hogy nincs szociális élete, hanem elvan a saját kis világában.

2017. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, jól látod.-Már az óvodában,iskolában klikkesedés van.

-Sokan már itt lemórzsolódnak....A közép és főiskolákon is-a munkahelyen is kialakulnak ilyen csoportok. Van aki csak családon belül jár össze más emberekkel,vagy elszigetelődnek,vannak jó szomszédi viszonyok.-De ebből egy csomó szerényebb-félénkebb ember kimarad,a különcök és a "mások"-(gondolkodás,külcsín,extrém kinézet,valamilyen fogyaték).

-Ez ilyesztő-taszító a nagy normál'többségnek. -Na most a kis halmazokból' kívül rekedteknek csekély esélye van valamelyik csoporthoz oda verődni-Bár lehet,hogy sikerrel járna....Nem lehet tudni.

Nem egyszerű.Gyors és maximalitásra törekvő világban élünk,sokaknak a virtualitásba menekvés elvével.

A facebook és társai váltották fel a túrázást és szalonna sütést-vagy ha még is kimozdulnak javarészt azért,hogy legyen mit kirakni az albumba a neten...

Lehetne változtatni,ha akarnánk.

/N.

2017. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az ilyen emberek miatt vagyok "antiszoc", mint a válaszolòk, mert csak olvasod, és depressziós leszel.
2017. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A FB sajnos az embereket inkább szétzilálta, minthogy inkább összehozta volna. Gondolj bele: ha felmész egy ismerősöd profiljára, szinte az arcodba van tolva, mikor mit csinál, mi van vele - ergo te nem érzed szükségét, hogy írj neki vagy felhívd, lásd vagy halld a hangját, mert az életének szinte minden mozzanatát ott látod magad előtt a monitoron. Ez a nagy baj. Jó kezdeményezésnek indultak a közösségi oldalak, használhatóak is voltak egy darabig, de mára már csajozásra-pasizásra használják őket sokan, kapcsolatokat tesznek próbára (vagy tönkre) és a személyes találkozások, kontaktok hiányát vonják maguk után. Elkorcsosult az egész, ahogy a világ is.
2017. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen #-8-as tényleg így van.Van akinek napi szinten kint van mit csinált....
2017. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a karrier (önmegvalósítás álnéven) fontosabb! Ha magas szintre érsz el a karrierben, azt mindenkinek megmondhatod, és még a facebookra is kiteheted, hogy te mennyit dolgoztál az emberiségnél (emberiség = egy valószínűleg külföldi milliárdos akit hozzásegítettél még pár milliárdhoz, miközben te kaptál belőle néhány millió részesedést)!

Ez a lényeg! A karrier! Hát nehogymár kapcsolatokkal, és egymással foglalkozzunk! Az olyan olyan múlt pár évezredbeli...

A virtuális cél a jelen, és a jövő, és az amit facebookra feltehetsz! Detényleg :)

2017. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!