Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem keres egy férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem keres egy férfi nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk 25-30 év között.

Ismertségünk 5 éve tart, viszonylag ritkán társaságban találkozunk.

Korábban ő mar próbálkozott egyszer de szakítas után voltam, kissé flegma és elutasító voltam vele.

Most megint kezdeményezett és én is nyitottam felé.

Egy ideig kerestük egymás társaságát majd azt vettem észre egy hete,hogy szinte csak én keresem. Így úgy döntöttem megvárom keres e. Eltelt pár nap de semmi. Nem lehet őszinten elmondani,hogy bocsi mégse érdekelsz.


2022. ápr. 24. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

>kissé flegma és elutasító voltam vele

majd legközelebb nem leszel flegma és elutasító azzal aki közeledik feléd, avagy edd meg amit főztél

2022. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha érdekelsz egy férfit és azt látja van esélye, keresni fog.
2022. ápr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Le sem tudod majd vakarni...
2022. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Igen ha nem keres egy pasi akkor nem érdekled. Lépj tovább.
2022. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésben ott a válasz. Általában így van.
2022. máj. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Régebben engem is zavart, hogy valaki miért nem mondja el, ha nem akar semmit, de később rájöttem, hogy semmivel se jobb. Ugyanúgy kellemetlen, ha többet akarsz és elutasítanak, azt mondja nem téged akar, nem vagy elég jó. Ugyanakkor minél többször fordul elő, annál könnyebben lepereg.


Hogyha valaki nem keresi a társaságod, ugyanolyan jel. Hogyha magad részéről mindent megtettél, akkor aki veled akar lenni, megtalálja rá az időt és módját.

2022. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valószínűleg nem érdekled. Bár annyira nem értem, mert nem volt szó arról, hogy jártok, semmi nem volt köztetek, akkor miért kellene azt mondani, hogy nem érdekled? Elutasítottad egykor, most meg kezdeményezett ugyan, de megint gondolom nem igazán látta rajtad, hogy egyértelműen őt akarod.
2022. máj. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!