Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg egyedülálló voltam, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg egyedülálló voltam, nem érdekeltem senkit, most pedig sorban állnak értem?

Figyelt kérdés

Huszonéves koromig nem volt senkim, még csak nem is csókolóztam. Igazából sosem kapcsolatra vágytam, hanem a megfelelő partnerre, őt végül sikerült is megtalálni és már évek óta együtt vagyunk. Sosem rajongtak értem a fiúk/férfiak, a párom előtt még csak randira sem hívott soha senki, minden téren ő volt nekem az első. Nem csak "nem vettem észre", hogy bárkinek is tetszettem volna, hanem konkrétan apámon kívül nem volt semmilyen kontaktusom férfiakkal (és nem azért, mert sorra utasítottam el őket).

A személyiségem, stílusom előtte is ugyanolyan volt, mint most. Én magamtól sosem mentem oda másokhoz haverkodni, de ha valaki nyitott felém, akkor barátságos, közvetlen voltam/vagyok. Kevés barátom volt/van a mai napig. Évek óta ugyanabban a stílusban öltözködök (ez sem kifejezetten a "vonzó nő" stílus), ugyanolyan a hajam, ugyanúgy sminkelek, nem híztam/fogytam.

Mióta párom lett, több alkalommal is el kellett utasítanom férfiakat, akik nyíltan bepróbálkoztak nálam. Nem gátlástalan, mindenkinél nyomuló típusú emberekről van szó, hanem tök normálisakról, komoly szándékokkal. Velük sem viselkedtem másképp, mint bárki mással, egyetemi kötelezettségek során ismerkedtünk meg. Nyilván kezdetben a közös feladatainkról beszélgettünk, aztán hamar egyértelművé tették, hogy jobban is meg szeretnének ismerni. Természetesen amint ez kiderült, azonnal, egyértelműen elutasítottam őket. Értettek a szóból, de a viselkedésükből nyilvánvaló, hogy továbbra is csak egy szavamba kerülne, hogy bármi legyen köztünk.


Szóval az a kérdés, hogy mással is történt már ilyen? Mi lehet az oka?


2022. ápr. 24. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Nem egyedülálló ez a jelenség.

Amíg egyedül vagy le vagy szrva, ha véletlenül kapcsolatod lesz akkor meg körül zsonganak.

2022. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nagyon egyszerü, sajnos nem ismerlek és nem tudom hogy nézel ki, de valószinüleg változott a kisugárzásodd. Lehett nöiesebb vagy.

Nem sürün nézek nök után de vannak olyanok akik nem azért mert a teste olyan hanem a kisugárzása.

Remélem elsöre segit a válasz.

2022. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mióta párod van magabiztos vagy, kiegyensúlyozott és pozitív. Ez a különbség.
2022. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mas a kisugarzasa azoknak az embereknek, akik boldogan elnek. Neked a mostani idoszakod ilyen, ezert szeretnenek masok is kapni belole. Amikor egyedul depizgettel, akkor meg johogy elkerult mindenki.
2022. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a világ rendje, mindig így szokott lenni.
2022. ápr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jo lehet a kapcsolatod akkor.

Normal esetben egy kapcsolat épít felemel onbizalmat ad a kisugárzás is pozotiv lesz es vonzobbak lesznek a felek masoknak.

Ez a jo kapcsolatok ismerve.

Es kezdodik is a kísértések megcsalások.

Fura hogy pont az hogy jo a kapcsolat idézi elő a veszélyforrásokat a kapcsolatra

2022. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem "depizgettem" egyedül sem. Tök jól elvoltam, mindig elfoglaltam magam valamivel. Néha még hiányzik is az az időszak, pedig nagyon szeretek a párommal lenni.
2022. ápr. 24. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:

"nem "depizgettem" egyedül sem. Tök jól elvoltam"

Abban az időben azt láthatták rajtad, hogy igazából nincs is szükséged senkire, ezért nem közeledtek.

2022. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de ha jól értem még mindig huszonpár éves egyetemista vagy. Ez tök normális és gyakori, hogyha van egy visszahúzódóbb csaj, akinek nincs nagy baráti és ismerősi köre, akkor nem próbálkoznak nála tizenévesen vagy kora huszonévesen, amikor kb. sehova nem jár, csak haza és onnan a suliba.


Naná, hogy most kezdtek el próbálkozni nálad, amikor ismeretségbe, kapcsolatba kerültél viszonylag sok emberrel az egyetem alatt. Mostanában egyszerűen több új emberrel beszélgetsz, ismerkedsz meg, vagy hozzájuk közel mint régebben. Ha folyamatosan ugyanazzal az 5-10 emberrel vagy kapcsolatban (család, szűk barátok) mint tizenévesen, akkor jó hogy nem próbálkoznak nálad. Most hogy sok új embert ismertél meg meg jó hogy igen.

2022. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor valakinek lesz párkapcsolata, sokkal kevésbé lesz görcsös, kiegyensúlyozottabb lesz, pozitívabb lesz a kisugárzása... vonzóbb lesz, jobb érzése lesz az embernek, akinek a látóterébe kerül.
2022. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!