Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyedülálló emberek valójáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló emberek valójában a társ hiánya miatt érzik rosszul magukat, vagy inkább amiatt, hogy a társadalom lenézi őket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 26. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Amikor egyedülálló voltam soha nem a társadalom miatt éreztem magam rosszul, hanem a szexhiány miatt
2022. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én is a szexhiány miatt érzem rosszul magam.

A társadalom lenézésével úgy vagyok, hogy +/- 1 ok már nem oszt, nem szoroz, mert amiatt, hogy nő létemre "van merszem" qrva ronda lenni, eleve mindig le voltam és leszek is nézve.

2022. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem maga a kapcsolat szexmentes része hiányzik.
2022. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nőként a közös programok, a beszélgetés, a szex, összebújás. Szóval kb minden.

Nyilván a társadalmi nyomás sem túl jó, de azt még talán el tudom engedni.

2022. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem érzem rosszul magam, de ahogy szeretnéd.😄
2022. febr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzem rosszul magam egyedülállóként, sőt, a társadalom sem néz le emiatt. Nem tudom, te milyen univerzumban élsz, de hála égnek mifelénk még nem kell, hogy az ember rosszul érezze magát amiatt, hogy szingli.
2022. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!