Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a műkörmös, vasalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a műkörmös, vasalt hajú, műszempillás lányok tetszenek jobban a pasiknak?

Figyelt kérdés
Szoktam figyelni az embereket, mivel kávézóban dolgozom és észrevettem, hogy ha van egy természetes pl. göndör hajú szép lány kevés sminkben és egy vasalt hajú, nagy műkörmös lány, akkor az utóbbit nézi a legtöbb pasi. De pl. a műköröm csattogtatás és a műszempilla már eleve nagyobb nézettséget vonz, bárhova belép egy ilyen lány alkattól és szépségtől függetlenül. Mitől lehet ez? Több nőiességet tulajdonítanak ezeknek a jegyeknek?
2022. ápr. 25. 11:25
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Valszeg feltűnőbbek. És kéretik megkülönböztetni a tetszést, meg a megnézést.
2022. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kéretik nem általánosítani! Azért mert feltünő a hölgy kinézete, még nem biztos, hogy tetszik is! Én a természetesség híve vagyok.
2022. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Feltűnőbb megnézem, de nem kellene nem vonz az ilyen nő, inkább azért nézem meg, hogy mennyi szart csináltatott magával, hogy ilyen ronda legyen. A műkörmöt kivéve, de az is csak akkor ha normális és igényes nem ilyen 5cm hosszú, mert az már csúnya.
2022. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Még ha igazad is lenne (szerintem nincs), akkor is értelmetlen statisztikákat vezetni arról, hogy kit hányan bámulnak meg. Egyrészt, mert megbámulni nem egyenkő azzal, hogy tetszik is az a nő. Tudod, az állatkertben is sokan megbámulják az elefántot, otthonra mégse kellene. :D

A másik meg az, hogy te csak egy adott rétegben, konkrétan a kávézótok vendégei között látod ezt. Egész biztos vagyok benne, hogy ha egy könyvtárban dolgoznál, más lenne a statisztikád végeredménye. ;-)

Ami pedig a lényeg: teljesen mindegy, hogy ki hány embernek tetszik, a lényeg az, hogy akivel szerelmesek egymásba, ők tetsszenek egymásnak. Márpedig van bőven olyan pasiból is, aki a természetességet jobban szereti.

2022. ápr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tuti nem ők tetszenek.
2022. ápr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%

Mert megdugnak,legyetek mar oszintek fiuk :)


Ilyennek szoktak csalni a natur rendew lanyokat.

2022. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos esetekben a szupernormális-/szuperingerek azok, amik felkeltik a figyelmet.

De mi is ez pontosan?! Pl:

Sokkal több férfi fog megnézni egy olyan csajt, akinek nagyobbak a mellei, hangsúlyosabb a derék-csípő aránya, világosabb és hosszabb a haja, és még a sminkkel is szinte "vonzza" a tekintetet, ellentétben azokkal, akik inkább "eltűnnek" a tömegben (még ha szépek is).

Vagy sokkal több nő fog észrevenni egy olyan srácot, aki magasabb, kigyúrtabb, elegánsabb ruhában van, és stílusos a haja.

Ez egy ilyen evolúció által megmaradt viselkedési norma, még ha az adott személy nem is számít vonzónak az őt észrevevő szemszögéből... :,D

2022. ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vicces, hogy az égvilágon senkitől sem hallani ezt, egy férfitól sem és jellemzően nőktől sem... Kivéve az irigy és frusztrált nőktől.

Ha valaki EXTRÉMEN néz ki, nemtől függetlenül mindenki megnézi, de nem azért, mert bejön neki.

A természetes szépségeket is rengetegen megnézik. A barátnőmön általában smink sincs, a körmét csak festi néha. Nem tudunk úgy elmenni sehova, hogy ne bámulná meg egy csomó hapsi.

2022. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
Mert nőcis, én szeretem, ha egy nő festi magát, magassarkút hord stb.
2022. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Mert a műcicákat egy alkalomra viszi bárki, a természetes nőket viszont egy csak egy férfi, de azt hosszú távra.
2022. ápr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!