Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öngyilkosságról beszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öngyilkosságról beszélés ok arra hogy teljesen elutasító legyen velem egy férfi? Haragszik ram vagy csak szimplan bolondnak tart?

Figyelt kérdés

Beszélni sem akar velem. Mondtam neki sokszor hogy meg akarok halni, nem akarok elni ha nem torodik velem , es hogy megfogom magam olni.

Egy ideig elnezte es vigasztalt de aztan azt mondta hagyjam beken ra akarom eroszakolni magam, lelkileg terrorizalom..nem beszel mar velem.


Soha nem fog elmulni benne a harag vagy ez nem is harag csak szimplan bolondnak tart es fel tolem?

Megenyhul majd a szive?


2022. ápr. 26. 01:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Rosszindulatu kommentekre nem reagalok, tudom hogy csunya amit tettem.
2022. ápr. 26. 01:01
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos igaza van.
2022. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad zsarolni a másikat.

Szomorú ha így érzel, de legyenek határok.

2022. ápr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem zsarolni akartam csak nem ertettem miert nem torodik velem es ezert lettem ilyen.

Azt is mondta hogy nem fogom ezzel ot magamhoz lancolni hogy ilyeneket mondok. Nagyon rossz erzes hogy csak a rosszat latja bennem

2022. ápr. 26. 01:10
 5/19 A kérdező kommentje:
A depresszio sajnos nem gyogyithato. Majd egyszer elfogadom ezt, es azt is hogy nem o fog megmenteni..csak magamat tudnam de nem tudom
2022. ápr. 26. 01:11
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Pedig túl lehet rajta lépni. (Depresszión)


Én azt javaslom hogy tanulj a hibákból amit vétettél és később ne kövesd el újra.


Mellesleg ez nem harag a részéről.



Egyébként azt is vésd a fejedbe, hogy nem szabad mástól várni a megmentést.



Jól gondolom hogy nemrég arról írtál ki kérdést, hogy azt mondta neked ez a srác, hogy bolond vagy?

2022. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem rakhatsz ilyen terhet másokra, hacsak nem ők maguk ajánlják fel.

Ha konkrét segítséget kérnél - pl támogasson, ha bevonulnál a pszichiátriára önszántadból - az még érthető lenne, de az senkivel szemben sem tisztességes, hogy csak ismételgeted, hogy "meg akarok halni, meg akarok halni, öngyilkos akarok lenni, depressziós vagyok"

Ezzel nem lehet semmit sem kezdeni, nem lehet rá semmit mondani. Csak rátolod a másikra az érzéseidet, nem véve figyelembe az ő érzéseit.


Belerángatni valakit a melankóliádba nem ugyanaz, mint támaszt kérni a változtatáshoz és javuláshoz.

2022. ápr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
A depresszió nem gyógyítható, de kezelhető. Az érzelmi zsarolás, öngyilkossággal való fenyegetőzés pedig ocsmány dolog. Igaza van a pasasnak.
2022. ápr. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Normális, egészséges férfi, nem kezd olyan nővel, aki azt mondogatja, hog, nem akar élni! Volt ilyen nőm! Közölte, ha nem maradok vele, akkor öngyilkos lesz! Dobtam, nem lett az! Kinek kell ez?
2022. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek jobb ha csak szánalomból van veled?


Ilyen dolgokal nem zsarolhatod, nincs jogod hozzá bármenyire is szereted. Depresziós vagy fel kellene keresned egy orvost. És mikor már helyre tetted magadba a dolgokat ugy párkapcsolatba kezdeni.. Sportolj keres magadnak hobbit.Épp testbe épp lélek.


Soha nem függhetsz senkitől ilyen szinten. Engem is taszítana ha a párom ilyeneket mondana nekem.

2022. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!