Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az öngyilkosságról beszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öngyilkosságról beszélés ok arra hogy teljesen elutasító legyen velem egy férfi? Haragszik ram vagy csak szimplan bolondnak tart?

Figyelt kérdés

Beszélni sem akar velem. Mondtam neki sokszor hogy meg akarok halni, nem akarok elni ha nem torodik velem , es hogy megfogom magam olni.

Egy ideig elnezte es vigasztalt de aztan azt mondta hagyjam beken ra akarom eroszakolni magam, lelkileg terrorizalom..nem beszel mar velem.


Soha nem fog elmulni benne a harag vagy ez nem is harag csak szimplan bolondnak tart es fel tolem?

Megenyhul majd a szive?


2022. ápr. 26. 01:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Lehet panaszkodni, kibeszelni gondjainkat, szomorusagunkat. Ha viszont valaki egyfolytában csak ezt hozzá az nagyon fárasztó és lelombozo tud lenni a másik félnek.
2022. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez buktad. Teljesen mindegy, hogy haragszik vagy bolondnak tart (is-is valószínűleg), de biztos, hogy szabadulni akar tőled. Kezeltesd a depressziód mielőbb.
2022. ápr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Öngyilkosságról beszélni? Ezt úgy hívják, érzelmi zsarolás. Az pedig a legocsmányabb dolog, amit valaki ellen elkövethetsz. Ne csodálkozz, inkább kezeltesd a depid.
2022. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem szeretjük,ha érzelmileg zsarolni próbálnak. Én is ismerkedtem egy csajjal, mondta,hogy öngyilkos lesz,ha nem jövök össze vele.

1hónap mulva összejött mással, nem bantotta magát. Szóval csak érzelmileg próbált zsarolni, ez idővel a kapcsolatban megrosszabb lenne

2022. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A reakciója teljesen jól fedi a társadalmi reakciót arra, ha valaki öngyilkosságon gondolkodik vagy depressziós. Megoldás úgysincs rá. Nem is lesz.
2022. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
Te ezt nem látod külső szemmel, mivel ebben élsz, de ez nagyon-nagyon nyomasztó dolog. Teljesen normális, hogy hanyagolna, hiszen ha belemenne és öngyilkos lennél/megpróbálnád, akkor élete végéig bűntudata lenne.
2022. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igaza van, nekem sem kellene olyan nő - férfi, aki random ilyenekkel zsarolgat, mert nincs jobb dolga.


Nagyon helyes, hogy szakított, te meg hülyeségek helyett inkább keress fel egy pszichiátert.

2022. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

1. El kell fogadni, ha valaki nem akar maga mellé olyan embert, akinek öngyilkos gondolatai vannak. Fél, hogy hamar elveszíti azt, akit szeret. Emberi reakció akkor, hogy inkább távol tartja magát.

2. Aki igazán gondolkozik az öngyilkosságon, az alapvetően szuicid, nemcsak akkor jön rá a "bolondóra", ha a másik nem úgy viselkedik, ahogy ő akarja. Azzal zsarolni, hogy akkor leszel öngyilkos, ha ő úgy meg úgy viselkedik, az nettó manipuláció és zsarolás, undorító dolog. Ha nekem ilyet előadna a párom, dobnám kifelé azonnal.

2022. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, jobban vagy már?
2022. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!