Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, 36 éves férfi mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, 36 éves férfi mit gondolhat rólam ha 30 kotel járok, de nagyon rutintalan vagyok csókolózásban? Elítélnél?

Figyelt kérdés

Egy kapcsolatom volt eddig, 10 éves, véget ért. Ő soha nem volt egy nagy csók kedvelő, pláne az utolsó években nem is volt.


Rutintalan vagyok és ezer éve nem csókoltam senkit. De most ismerkedem egy férfival és rettegek az első csóktól, pedig vágyom rá, mert félek, hogy egy balf_sznak fog nézni, félek, hogy kiábrándul belőlem.


2022. ápr. 26. 13:19
 1/6 A kérdező kommentje:
30- hoz közel, bocsánat, félre ütöttem.
2022. ápr. 26. 13:20
 2/6 anonim ***** válasza:
nem gondolnék semmit róla
2022. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy gyorstalpaló?
2022. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2: nem ítélnél el?


3. Köszönöm nem. 😂

2022. ápr. 26. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ő azt intézi, hogy jó legyen, neked nem kell aggódni semmin.
2022. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit. 40 éves pasi vagyok, és semmi ilyenben nem volt még részem.
2022. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!