Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 36 éves nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 36 éves nőnek és egy 25 éves férfinak lehet együtt jövője?

Figyelt kérdés
Tegnap megtudtam,hogy tetszem egy 25 éves srácnak és azt mondta,vonzódik is hozzám,pedig személyesen nem ismer. Nagyon előre gondolkodó lehet,még arra is utalt,hogy közös gyerek esetleg. Nem tudom,mit tegyek. Nekem fura lenne. Ő még nem biztos,hogy érett a gyerekvállalásra,azt sem tudom róla,hogy egyáltalán egyedül él-e vagy még a szüleivel,mit dolgozik. És belegondolva én negyven éves vagyok nemsokára,lassacskán középkorú ő meg még akkor is bőven fiatal lenne. Ennyi idős nők,Ti megpróbálnátok hogy elkezdenétek ezzel a sráccal ismerkedni?
2021. aug. 6. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Lehet. De, csak ha nagyon gyorsan vállal veled gyereket. Másképp ugyanis te kifutsz az időből.
2021. aug. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez az. Vagy még gyerek nélkül esetleg,ez is eszembe jutott. Nem tudom egyelőre róla,mennyire szeretne gyereket,nagyon fontos-e neki vagy csak említette.
2021. aug. 6. 11:40
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert azért nyilván nem szülnék rögtön. Meg kellene azért ismernünk egymást.
2021. aug. 6. 11:41
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, miért ne lehetne.

Ha a 46 éves celebnek 26 éves barátnője van,sőt még gyereket is szül neki.

Hajrá.

2021. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3

Ha komolyan összeöttök, szül minél hamarabb.

Kérdés, a srác ezt akarná-e. Én megkérdezném tőle a helyedben. Ki ne fuss miatta az időből.

2021. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben,megírom neki,hogy megismerkednék vele én is. A profilképemet látta egy hozzászólásomnál,így szólított meg.
2021. aug. 6. 12:01
 7/13 A kérdező kommentje:
Annyit miután írt nekem,hogy ő 25 éves és ismerkedne velem,vonzódik hozzám és el tudná együtt képzelni a jövőt,annyit írtam,hogy én már 36 éves vagyok,de nem baj neki.
2021. aug. 6. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert azért nyilván nem szülnék rögtön. Meg kellene azért ismernünk egymást.*


Végre valamelyik nőnek esze is van, és természetes módon közelít meg egy kapcsolatot.

2021. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak szexre jó,komolyra nem hinném.
2021. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor semmiképp sem ha ez derülne ki,hogy így van.
2021. aug. 6. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!