Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire ciki ha elkerik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ciki ha elkerik a telefonszamom idegenek es ugy ismerkedek, a ferfiak szemeben?

Figyelt kérdés

Van egy kavezo, ahova neha szoktam jarni. Akarhanyszor odamegyek mindig van egy pasi aki vagy a telefonszamom lekeri, vagy leszolitanak, vagy volt ugy h meghivot is kaptam bulikra.

Mar egy jo ideje nincs baratom, amiota vege lett egy hosszu kapcsolatomnak.

Nagyon ciki ha idegen ferfival leulok ott mondjuk egy kavera? Azaz rossz velemenye lenne rolam ha elfogadom?

Maskepp nem tudom hol tudok ismerkedni, 20 vagyok.a barati koromben inkabb lanyok vannak, bulikon meg nem ige n lehet. Ja es nem szeretem ezeketet a korombeli pasikat, hanem akikkel rendesen ellehet beszelgetni.

Es ott ilyenek is vannak.


2008. dec. 18. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért elég ijesztő, ha egy idegen férfi leszólít. :/ Elég nehéz helyzetben vagy ismerkedés terén, de ne keseredj el. Egy kávéra nyugodtan leülhetsz azzal az idegennel. :) Legalább beszélgettek egy kicsit és utána mérlegelheted a dolgot. De ne menj vele sehova kettesben, csak nyilvános helyen találkozz vele. Sok sikert!:)
2008. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, ha leszólít valaki, és leülsz vele egy kávéra. És az sem ijesztő, hogy idegenek szólítanak le, mert gondolkozzunk csak: ha senki nem szólítana meg senkit, nem lennének családok, barátok, mindenki egyedül lenne. Az ismerkedés jó dolog, de az első válaszolónak igaza van. Először csak nyilvrnos helyen, és majd ha megbízol benne eléggé, akkor mehettek kettesben is valahova. Sok sikert!
2008. dec. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húúúú apááám!!! Hol laknak ilyen nők??? Én is oda akarok költözni! :D Komolyra fordítva a szót: hölgyeim, tessenek példát venni; ezt hívják emancipációnak.
2008. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat tenyleg nincs senki a tarsasagomba, akivel ismerkedhetnek. Es ilyen tarskereso oldalak..hat azert azok nem nekemvalok.
2008. dec. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!