Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes abba hinni, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes abba hinni, hogy ha az életedbe való akkor vissza fog hozzád térni?

Figyelt kérdés
Nem voltunk kapcsolatban csak ismerkedtünk, nagyon megkedveltem és a vonzalom is megvolt de egyikőnknek sem volt alkalmas akkor egy kapcsolat

2022. ápr. 27. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha ez megkönnyíti neked az elengedést, akkor miért ne.
2022. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem aki az életedbe való, az eleve nem kifogásokat keres, hanem veled akar lenni és tesz is ezért...
2022. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Én most pont ennek a feltevésnek a peremén táncolok, de többször hajlok afelé, hogy elengedjem az illetőt.


A 2es jól írta, akit érdekelsz, az keresni fog, nem lesznek kifogások.

2022. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám sokszor visszatérnek olyan emberek, akiket el akarnék már felejteni, de valahogy mindig megtalálnak. Tanulni mindig lehet az esetekből, szóval elképzelhető, hogy van benne valami.
2022. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Inkább én voltam az aki azt érezte (és még mindig azt érzem mert nem történt ez még olyan régen), hogy rendbe kell tennem magamat lelkileg, önbizalmilag, régi kapcsolatokból vissza maradt berögződések miatt, mielőtt lesz egy új kapcsolatom. Csak jött ő, és elkezdtünk ismerkedni, és sajnos azt láttam, hogy tényleg szükségem van rá, hogy rendbe tegyem magam, mert a dolgok jobban is alakulhattak volna ha én úgy állok hozzá.

Hónapokig beszélgettünk, találkozgattunk, néha komolyabban, néha kevésbé komolyan fogtuk fel ezt az egészet, de néha felvetette a témát, hogy legyünk kapcsolatban, próbáljuk meg. Majd végül abban egyeztünk meg, hogy jóban maradunk, és ha már úgy érzem akkor megpróbáljuk ha akkor még mindketten úgy fogjuk érezni.

Viszont azt látom azóta, hogy ő éli az életét, próbál ismerkedni. Semmit nem ígértünk úgy igazán egymásnak, szóval kb jogosan is teszi. Én meg próbálom helyre tenni magam, ha ő “jön vissza” ha mást ismerek meg, addigra már legyek tényleg jól 🙂 csak nagyon zavar, hogy miattam nem jöttek össze a dolgok és reménykedek még

2022. ápr. 27. 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyomuljál rá, másképp nem fog működni.
2022. ápr. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt hiszem ez elmondható. Mielőtt összejöttünk, két éve ismertük egymást. Néhány havonta találkoztunk egy-egy programon közös ismerősök által, aztán majdnem naponta közeli munkahely által. Én első pillanattól fogva éreztem, hogy van valami benne. Akárhányszor találkoztunk, ő MÁS volt számomra mint bárki más. Egy-két alkalommal rajta is észrevehető volt, hogy felfigyelt rám. Egyszer talán kezdeményezett is, de én elszúrtam. Tehát találkoztunk, beszélgettünk, éreztem, hogy van benne valami, aztán én erre, ő arra. És két év után egy alkalommal szintén találkoztunk, beszélgettünk, csak akkor nem két irányba mentünk már...És így sok-sok év elteltével is azt érzem, hogy az életembe való. :)
2022. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek ebben, ugyanakkor:

Volt aki állandóan visszatért, de mégsem volt jó vele, bármennyire is akartam őt. Azt hittem, hogy ez jel, hogy állandóan visszatér, akkor mi összetartozunk.minek után teljesen elegem lett belőle, már inkább úgy fogtan fel, hogy az élet meg akart tanitani az elengedésre. Hogy kitegyem az életemből azokat az embereket, akik nagyon nem szolgálnak.

2022. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van igazság abban, amit az utolsó ír. Vannak kapcsolatok, amik egyszerűen csak tanítások arra vonatkozóan, hogyan ne csináljuk.
2022. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"egyikőnknek sem volt alkalmas akkor egy kapcsolat"


Ekkora kamu egy kifogást......

2022. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!