Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem volt jó az első szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt jó az első szex hh még mindig keres?

Figyelt kérdés

Egy olyan srácról van szó aki azt mondja magaról, hogy nagyon sok nővel volt már, és jelenleg is sokan érdeklődnek iránta, az első szexig úgy érzem erős volt köztünk a vonzalom, de a szex nem volt mégsem jó. Ittunk is, fáradtak is voltunk, stb, de egyikőnek sem volt igazán jó. Meg is tudtuk beszélni, viccelődünk rajta. Ugyan úgy beszélgetünk, találkozgatunk tovább de azóta nem volt szex, csak szó volt róla, hogy ő szeretné.

Ha annyi lehetősége van, és azt mondta (még szex előtt), hogy sok csajjal nagyon-nagyon jó volt neki a szex, akkor hh engem még a rossz szex után is ugyan úgy keres?

Habár nekem sem volt túl jó élmény, én kedvelem őt azért nem lett vége részemről a dolognak. Nem voltunk kapcsolatban csak ismerkedtünk



2022. ápr. 27. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem talált jobbat, ezért visszatért hozzád.
2022. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen rossz szex után ez nehezen elképzelhető azért 😅 vagy mégsem olyan nagy csajozós mint amilyennek mutatja magát?
2022. ápr. 27. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A rossz szex is jobb, mint a semmilyen szex.


Az exemmel sem volt jó a szex, de ha felkínálkozna nekem, lehet szexelnék vele, ha nem lenne senki.


A srác egyszerűen hazudik, olyan, mint én voltam régen. Ilyen, meg olyan nő. Persze. Azt örültem, ha akad valaki.

2022. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valószínűleg csajozós kábító duma volt a 90%.

Amúgy tudod, amit ennyire bizonygatni kell... :)

2022. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4


Pontosan.


Az igazi nőcsábászok nem menőznek azzal, hogy mennyi nővel voltak együtt.


Ez a srác csak a Kérdező előtt akart menőnek látszani. Amúgy nincs semmilyen tekintélye a nők előtt. Örül, hogy egyáltalán a Kérdező van neki, mert másnak nem kell.

2022. ápr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez is megfelelne, mert te nem ástad a föld alá a rossz szex miatt, ezért inkább nálad próbálkozik, hogy had "gyakoroljon".. ez egy kisfiú.
2022. ápr. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha amiatt volt rossz a szex, mert fáradtak voltunk, vagy sokat ittunk,vakkor adnék még egy esélyt.

Ha viszont a kémia nincs meg, vagy a csaj teljesen inaktív volt, és semmi tűz nincs benne, akkor pedig haladnék tovább.

2022. ápr. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!