Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne az egyértelmű jelzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az egyértelmű jelzés a nőnek kettesben hogy többet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés
Szülinapra vagyunk meghívva, korábban már találkoztunk, beszélgettünk. Szerintem én is szimpi vagyok neki de randival nem akarom letámadni, inkább csak utalnék rá valahogyan.
2022. ápr. 28. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hívod el, hogy megtudd. Ha szimpatikus vagy neki igent mond, ha nem akkor úgyis nemet, nem azon fog múlni hogy még x időt beszélgettek
2022. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki a kérdésre is válaszolna, nem csak újabb opciót vet fel?
2022. ápr. 28. 13:44
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szájaddal mondjad el, amit akarsz, nyomigyerek.
2022. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leforditom, amit irtal. Gyava vagy es neked a kedvesseg az nem eleg, hogy probalkozni merj. Ha pedig nemet mond, akkor vilagvege tortenik, anyuci pici fia megint sokkolodik, hogy a vilag nem ugy mukodik, ahogyan o akarja, hanem masoknak is van onallo akaratuk. Igy tenyleg nehez lesz. Bezzeg a bullshit a lapokrol meg izgalomrol az megy. Eleg rutinosnak tunsz a felelossegharitasban es mellebeszelesben. A gyavasag is adott. Egyik sem ferfi diszciplina. A dolgok fejben dolnek el. A te fejedben ez mar eldolt, pedig meg nem is tortent semmi.
2022. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. Ha nem jössz be neki, akkor a további tutyimutyizásod után se fogsz.


Plusz ja, minél többet vársz, annál kisebb lesz az esélyed nála. Nem az izgalom fog elveszni, hanem a lapjaid.


Menj oda szépen, és hívd el, ne itt töketlenkedj.


Ezt csak bátorításként írom: Boldog kapcsolatban élek. Együtt lakunk, jegyesek vagyunk. Tudod, miért?


A második találkozásunkkor (ami amúgy teljesen spontán történt) elmondta, hogy fülig belém van zúgva, és elhívott moziba (pont kijött egy olyan film, amit mindketten szeretünk)


Ha aznap nem lovagolja meg azt a spontán bátorság-hullámot, akkor talán sosem jövünk össze.

2022. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
" Másrészt meg elvész az izgalom, ha rögtön feltárom a lapjaim." Ezt a fszságot?????
2022. ápr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt meg elvész az izgalom, ha rögtön feltárom a lapjaim."


Hát nem tudom, én még a büdös életben nem izgultam annyira, mint amikor a párom először elhívott randizni.

Simán csak úgy kell hozzáállni a dologhoz, hogy nem az életed múlik egy esetleges elutasításon. Nem szerelmet kell vallani, nem a kezét kell megkérni egyből, csak simán elhívni egy kávéra. Elhívod, nemet mond, és? Pár napig max duzzogsz, aztán próbálkozol a következő nőnél. Ha igent mond és elmentek randizni, akkor is mondhatja utána, hogy mégsem jössz be neki és nem akarja folytatni. Akkor sincs semmi, legalább megpróbáltad. Az egyetlen rossz döntés a töketlenkedés.

2022. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Az izgalom nem ezen múlik :)


És hidd el, lányként/nőként nekem sokkal jobban bejön az, ha egy srác tökös és ha szimpi vagyok, elhív, mint az, ha csak chatelgetünk összevissza, és azt sem tudom, mit akar, aztán kiderül, hogy csak taktikázik...

Illetve a chatet abszolút nem is veszem komolyan, örülni/beleélni magam és gondolkozni az esetleges kettőnkről is akkor kezdek el komolyabban, reálisabban, ha a találkozás ötlete felmerült.


Szóval őszintén, nem làtom indokoltnak, hogy ne kávézni hívd el őt, ha a szimpátia megvan és vélhetően kölcsönös:)

2022. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"Van itt olyan aki a kérdésre is válaszolna, nem csak újabb opciót vet fel?"


A kérdés: "Mi lenne az egyértelmű jelzés a nőnek kettesben hogy többet szeretnék tőle?"


Vicces. Mi vagyunk a domináns állatfaj ezen a földön, és ezt nagyrészt a fejlett interakciós készségeinknek köszönhetjük. A beszédünkkel olyan szintű információcserét tudunk végrehajtani, amiről más faj csak álmodik.


Egy kutya mikor képes lekommunikálni a többiekkel: "hé, kutyasulis osztálytalálkozó holnap ötkor! Vegyetek fel piros nyakörvet!"


Mi bezzeg egészen megfoghatatlan dolgokat is le tudunk vázolni egymásnak - vajon mi lehet a galaxis túlsó szegletében? Mit álmodtál?


És itt vagy te, a fajunk egyik példánya, aki annyit nem képes kinyögni, hogy "Szia, Zsóka, lenne kedved meginni velem egy kávét?"


Ennél egyértelműbb jelzés nincs.

2022. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!