Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire veljem ezt a viselkedest?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire veljem ezt a viselkedest?

Figyelt kérdés
Eloszor is azt mondja nekem a srac, hogy nagyon jol oltozok, meghogy tudom, mire buknak a pasik; majd azt mondja, hogy keves ilyen csaj van a faluba, mint en. Elkezd nekem enekelni, folyton a nevemet mondogatja, azt kerdezi tolem, hogy eddig o miert nem ismert engem, rengeteget viccelodik, meg mosolyog; mikozben hozzam beszel vegig az arcomat nezi de olyan sunyin...
2011. jún. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy bírom ezeket a kérdéseket:D Mindegyik úgy van feltéve hogy a hülye is egy dologra gondolhasson csak.
2011. jún. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De egyszeruen nem tudom eldonteni, hogy tenyleg tetszem neki, vagy csak le akar fektetni...
2011. jún. 3. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet egybe esik a két dolog.
2011. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem csupán plátói kapcsolatot szeretne veled... De ez nem azt jelenti, hogy csak lefektetne aztán rád se nézne többet.. miért kell egyből ezt gondolni : OO
2011. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!