Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éves korig szűz voltam,azót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves korig szűz voltam,azóta 17-60 közötti nőkkel feküdtem le,sosem volt komoly kapcsolatom,illetve nem is tudnék komoly kapcsolatot elképzelni,mert mindig mással akarok szexelni. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 30. 13:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
De hogy sikerult az elso? Meg badoon lebeszeltetek hogy szex lesz? Nem lehetsz csunya ha ilyen konnyen adjak magukat, vagy alapbol ilyenek? Nalam eloben szoktak idoszakosan beprobalkozni, tarskereson nem voltam meg fent
2022. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Igen megvolt beszélve szex lesz
2022. máj. 1. 10:08
 13/22 anonim ***** válasza:
Mar az elsovel? Tudta, hogy szuz vagy?
2022. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem tudta,maradjunk annyiban eléggé bolond volt a nő...
2022. máj. 1. 10:11
 15/22 anonim ***** válasza:
És olyat sikerült összehoznod, hogy többször is megdugtad az egyiket?
2022. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen többször volt sokukkal,de hidd el én magam sem tudom,hogy csinálom élőben most is bátortalan vagyok,telefonban,videokamerán elég rámenős vagyok,még kamerán keresztül is levetkőztem őket
2022. máj. 1. 10:17
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem ertem hogy maradtal szuz 25 eves korodig, es mi volt az ami erot adott vagy segitett hogy igy megtudj valtozni
2022. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A társkeresők
2022. máj. 1. 10:21
 19/22 A kérdező kommentje:
De amúgy ebben mi a nagy,hgy 25 éves korig szűz voltam,szerintem még pont jó időben voltam. A 25 az nem kor még
2022. máj. 1. 10:24
 20/22 anonim ***** válasza:

Figyelj, semmi bajod.

Én 54 éves koromban nősültem először.

Én is lyen voltam, 20-onévesen, mint te. OK, volt hogy együtt éltem nőkkel 4-6 évig, de utána már meguntam. Hálisten nálam nem volt családi-rokoni nyomás, hogy meg kellene állapodni, stb stb. Így ez nem nyomasztott, még jóó.

Semmivel és senkivel ne törődj, mit mond. Majd 45-50 évesen meg mindeki irigykedik, hogy milyen jól tetted, hogy nem ragadtál le. Bezzeg ők sinylődnek 15 éve a mókuskerékben.

Nagyon sok olyan lány-nő van, akinek eszébe sincs férjhezmenni-gyerek-hitel-mókuskerék életet élni.

Én minden percét élveztem az életemnek, rengeteg szebbnél szebb nővel, rövidebb, hosszabb ideig.

Gyereket nem szabad csinálnod, ilyen mentalitással, nekem sincs. És ez így jó.

Nyugi, mindíg lesz bnőd. Csinálj sok zsét, hogy minden jóra jusson elég.

Nem luxusvillára és ilyesmikre gondolok.

2022. máj. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!