Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Igaz az, hogy általában nem barátkozás céljából leveleztek egy lánnyal/nővel, hanem tényleg érdekel, tetszik nektek külsőre és belsőre is egyaránt? Vagy ritka esetbe előfordul az, hogy semmi hátsó szándékotok nincs?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Van mikor nincs semmi hátsó szándék.

Én pl szívesen beszélgetek leszbikus lányokkal is, ott biztos nem lesz semmi. Viszont lányokkal másabb számomra beszélgetni. Valahogy jobban meg tudok nyílni.

Azonban általában akarok is valamit, pl most is szingli vagyok, jó lenne ha lenne valami (kapcsolat). Szóval ha úgy alakul, hogy több legyen, mint barátság én örülnék neki.

2022. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt, ha pl.: nincs képcsere, hogyan lenne hátsó szándék? Igenis van, aki csak levelezne valóban.
2022. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van de nagyon ritka.
2022. máj. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresek kapcsolatot, de jól eltudok beszélgetni anélkül is!
2022. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
83%
Ha magamból indulok ki: Miért fosztanám meg magam egy jó beszélgetéstől? Aztán elválik minden más. :))) Nyilván: Ha van párkapcsolatom, más a felállás. Ott a beszélgetés nem több annál, mint ami.
2022. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Igaz, ritkán írok privát üzenetet, de még nem fordult elő, hogy hátsó szándékkal tettem volna meg.
2022. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak barátkozási céllal szoktam levelezni, de nagyon ritkán jutok el a harmadik levélváltásig. Hiába vagyok érdeklődő és informatív, a második levelemre már nem szokott érkezni válasz, így lemondtam a gyakoris beszélgetésről.
2022. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)


Nem feltétlenül gyk-s levelezése gondolok, hanem más platformon történő beszélgetésekre pl Facebook (ahol már van némi ismertség, nem teljesen idegen személy a másik.

2022. máj. 2. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
szexelni akar. Régóta nem volt nővel. A férfiakat a szex tartja fiatalon, ahogy az nincs hullik a hajuk, ráncosodik a bőrük, karikás lesz a szemük és gyakran idegesek, fusztráltak.
2022. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
frusztráltak*
2022. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!