Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Igaz az, hogy általában nem barátkozás céljából leveleztek egy lánnyal/nővel, hanem tényleg érdekel, tetszik nektek külsőre és belsőre is egyaránt? Vagy ritka esetbe előfordul az, hogy semmi hátsó szándékotok nincs?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Érdekes téma. Mikor elkezdődik a dolog, mindíg arra asszociálok hogy ebből kapcsolat is kialakulhat, de simán lehet hogy az ismerkedés fázisban rájövök hogy csak barátként tudok rá gondolni. Viszont csak számomra előnyös kinézetű lányokkal szoktam ismerkedni barátkozás terén is. Valamiért nem is szeretnék olyan lánnyal beszélgetni aki nem tetszik.
2022. máj. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Tini koromban voltak lány barátaim, és volt amelyikre tényleg így tekintettem. Aztán kiderült, hogy féltékenykedik, emiatt megijedtem és megszakítottam a barátságot. Most nem tudnám elképzelni a szoros barátságot egy nővel, így hogy van párom.


De ha anno az a csaj nem féltékenykedik, meg kavar a hátam mögött... lehet még most is barátok lennénk.

2022. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dzsoki ***** válasza:
49%
Alap esetben,bizony a szexelés reményével kezdünk írogatni. Amiből vagy lesz valami vagy nem. Még akkor is,ha a hölgy leszbi. Bízunk benne,hogy vagyunk annyira megnyerőek,hogy általunk visszatérjen a biológiailag normális térfélre. Amennyiben ez nem sikerülne,akkor van,hogy csak barátok maradunk. Ugyanis,alapesetben,nem létezik ,csak barátság férfi és nő között.
2022. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!