Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak nem tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nem tetszettem korábban, elképzelhető hogy megtetszek neki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túlsúlyos, nem vagyok sovány, normál testalkatú vagyok, de átlagos. Szép arcom van, de egy általam szimpatikusnak tartott srácnak azért nem tetszettem, mert nem vagyok sportos, nem sportolok, ezért nem olyan az alakom mint annak aki rendszeresen edzi magát. Emiatt nem akar tőlem semmit. De az arcomat szépnek találta.

Ha elkezdek edzeni, sportolni, elképzelhető hogy bejövök majd neki?

Ő is átlagos, de neki fontos hogy edzen.


2022. máj. 3. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Igen, mert azon változtatnál, ami miatt nem tetszettél neki korábban.
2022. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
11%
Hogyne. Sportoló és nyert ügy.
2022. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Lehet összejönne veled, de amint valami miatt megint nem leszel sportos már dob is.
2022. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Én biztos nem futnèk olyan után, akinek nem felelek meg maximàlisan elsőre. Szerintem legyen benned annyi önérzet és önbecsülés, hogy hanyagolsz egy ilyet. Akinek ilyen apróságokon múlik a vonzalom, az felszínes, és soha nem te fogsz neki tetszeni, csak a tested. Mi lesz, ha épp történik veled valami, ami miatt nem edzhetsz? Kidob?

Arról meg már ne is beszéljünk, hogyha ő sincs szétgyúrva, milyen jogon várja el tőled? Csak kert neki az tetszik? Úgy kiröhögtem volna…nemhogy még egy ilyen miatt én változtassak magamon.

Változzon ő! Szálljon le a magas lóról!

Te pedig szerintem meg se állj egy olyanig, aki úgy, ahogy vagy, lehozza érted a csillagokat is.

2022. máj. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Igen. A csaj ismerőseim között olyanokat is látok, akik pl. 5 éve még szépek voltak és tetszettek, de közben elhíztak és most már nem vonzóak. De egy pár olyat is láttam már, aki sportolni kezdett, lefogyott és most vonzó. Régen nem tetszett, most pedig igen.
2022. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%

4. Gyökér nő mentalitás!

Ha egyszer eddig nem úgy tekintett rád mint partner. Akkor honnan az anyám kínjából szopod ki hogy nem 100%ban tetszik neki?

2022. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Hát, nekem egyszer írt egy srác sok év után, hogy már nőiesnek talált, úgyhogy újrakezdené. Anno pedig visszautasított. Mondtam neki, hogy ezt buktad, haver.

Ha akkor nem kellettem, most se kelljek.

Önérzet, kérdező!!!

2022. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
De ebben mi az önérzet? Önbecsapás inkább. És ha újonnan ismersz meg egy férfit, aki téged nem ismert még a sportos alakod előtt? Ott is bőven benne van a pakliban, hogy nem kellettél volna neki pár éve, amikor még más alkatod volt. Csak ott erről nem fogsz tudni, mert nem fogod erről megkérdezni ("Tetszettem volna neked régen kövéren/átlagos alkattal is?"), vagy ha véletlenül megkérdezed úgy sem mondja el az igazat.
2022. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A 4-esnek abban igaza van, hogy lehet az ilyen pasi után azért nem érdemes vágyódni stb, mert ha egy átlagos testalkattal nem fogadott el, akkor csak azért mert dekoratívabb lettem és megütöttem azt a szintet, ami neki megfelel, aztán ha valami miatt megint megváltozik a külsőm negatív irányban, akkor meg eldob mint egy mosogatórongyot. Ez elég gonosz hozzáállás.

Úgyhogy ha innen közelítem meg a dolgot, egy ilyen srác mindig csak akkor fogad el, ha számára úgymond tökéletes vagyok. De ez betegség vagy bármi miatt megváltozhat. Akkor meg otthagy? Ez nem pozitív a jövőre nézve.

2022. máj. 3. 22:50
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
#4 vagyok. Pont ezt próbáltam elmondani, de legalább átment, úgy látom. Az a lényeg, hogy az illető téged szeressen, ne külső feltételek megvalósulásán múljon az elfogadása, mert akkor valójában sosem fogadott el. Ezért mondom, hogy önérzet, mivel tök megalázó, hogy olyannal legyél, aki nem magadért szeret, hisz az az alap, hogy szerethető vagy, úgy, ahogy vagy.
2022. máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!