Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek így vele kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így vele kapcsolatosan?🙄

Figyelt kérdés

1,5 évig voltam együtt a volt párommal akivel pár hónapja mentem szét.

Úgy éreztem egészen tegnapig ,hogy túl vagyok rajta és ,hogy már más tetszik (a legjobb fiú barátom)..

Viszont tegnap megláttam egy másik lánnyal és azóta furán érzem magamat teljesen biztos voltam benne, hogy nem érdekel már illetve abba, hogy már nem szeretem mégis felkavart az ,hogy mással láttam őt..

Igyekszem kiverni a fejemből hiszen ő nem tudja, hogy láttam őket mivel nem vett észre ,de én sajnos észrevettem őket..

Normális ,hogy felkavart akkor is ha már más tetszik illetve úgy érzem ,hogy nem szeretem már?

Eléggé ramatyul érzem magamat azóta..


2022. máj. 4. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem vagy rajta. 🤔
2022. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem vagy még túl rajta
2022. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
azért mert magas és helyes
2022. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zavar, hogy összejött mással. Ego miatt lehet normális.
2022. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Az a baj h a múlton rágódsz. A közös emlékek jutnak eszedbe ilyenkor. De nem hátra kell nézni hanem előre. Okkal mentetek szét. Ők most boldogok. Koncentrálj te is erre, keresd tudatosan a lehetőségeket. Tudom milyen a féltékenység!
2022. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!