Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tönkre tehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkre tehet egy baráti kapcsolatot az, ha bevallom a srácnak, hogy már többet érzek iránta?

Figyelt kérdés
Ha ő meg nem irántam. Rámehet a barátságunk? Tudunk utána is ugyan úgy beszélgetni, hülyülni?

2013. ápr. 30. 22:54
 1/5 roxycs ***** válasza:
ez nagyon nehéz szitu... kicsit valamit valamiért.. szerintem sosem lesz már ugyanolyan a barátságotok ha megmondod, viszont ha nem mondod meg hanem inkább csak magadban szenvedsz, az ugyan olyan rossz...és tudod hogy van ez, a legjobb barátságokból lesznek a legjobb szerelmek:)
2013. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy ő nem érez irántad többet? Ő mondta vagy csak te gondolod? Ha nem ő maga mondta, akkor bevallhatod neki, ki tudja, lehet, hogy összejöttök.

De ha biztos, hogy nem érez irántad semmit, akkor lehet, hogy nem kéne elmondanod. A vallomásod után szerintem megváltozna a barátságotok.

2013. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mehet tönkre, és persze hogy tudtok..
2013. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van barátnője, bár még sosem beszélt róla, nem is említette, én pedig direkt nem is kérdeztem. Ennek ellenére mindig hív találkozni, de ott csak haverként viselkedik velem mindig.
2013. ápr. 30. 23:05
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Akkor valószinűleg, hogy már zárja az előző kapcsolatát, a te jelenléted meg emelkedik benne.
2013. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!