Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerű, diplomás gyári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű, diplomás gyári munkás lányok! Ti adnátok esélyt egy munkanélküli melósnak aki szeretne diplomát?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Hogy lehet valaki melós aki munkanélküli?
2022. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerű munkanélküli melós gyárak! Ti adnátok esélyt egy munkanélküli diplomának, aki szeretne lány lenni?
2022. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 könnyezek 😂
2022. máj. 6. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
2: 🙈😅😂😂😂
2022. máj. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ééés a Nap Kommentje díj nyertese *dobpergés* a 2-es válaszoló.
2022. máj. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: Adom, megszavaztam! :D
2022. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Diplomás egyszerű gyári munkás lány? Ezt magyarázd meg kérdező. Mióta kell diploma egy betanitott munkához? Meg olyat sem hallottam még, hogy diplomás gyári sorra ment volna melózni.
2022. máj. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én láttam elég olyat, hogy miféle alja munkákat kénytelenek néha elvállalni diplomás emberek. De a kérdést nem kell komolyan venni, aki olvassa a kategóriát az tudja miért született.
2022. máj. 7. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!