Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha személyiségileg jó irányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha személyiségileg jó irányba változik értem, akkor valójában egy férfit "nevelek" egy másik nőnek?

Figyelt kérdés

Nem egy, hanem több férfi is olyan szintű személyiségbeli változtatásokra képes maradandóan, hogy en néha csak pislogok.

Vannak dolgok amik nekem(ugyanugy más nőknek sem)férnének bele, es olyan szinten képesek a férfiak saját magukat felülmúlni leküzdeni hogy komolyan ilyen szinten még én sem lennék kéoes önmagamat megváltoztatni.

A javarészük ex. Azaz másik nőnél van kamatoztatva a javulás.

Úgy is zárnám magamban ezt a kérdéskört. Új barátom van új élet tiszta lap.


Csak épp ismételten olyanokat kapok, olyan szintű változást, hogy el vagy képedve rendesen.


NEM akarok Terézanya lenni!!!

Megint adok a társadalomnak egy tökéletesített férfit.

Én NEM akarok EZ lenni!


Én a társuk párjuk szerelmük akarok lenni es nem az akin "élősködnek előrébb léonek jobbak lesznek energiavámpírkodnak"


Normál esetben mindem nő vakon örül annak hogy a párja miatta érte mikre képes. Én már nem tudok ennek örülni:(

Nem akarok angyal lenni aki jobbá teszi az embereket, akik aztán lelépnek és mások boldogságának örüljek önzetlen.



2022. máj. 8. 16:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*úgy le is zárnám magamban a témát, csak épp mai nap is érint:(
2022. máj. 8. 16:34
 2/14 A kérdező kommentje:
*el vagyok képedve
2022. máj. 8. 16:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, ha miattad javulnak meg és lesznek jobbak, akkor miért lesz utána rögtön vége a kapcsolatnak? Vagy arra gondolsz, hogy ennek ellenére se működik egy idő után?
2022. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az szerelemgyilkos ha egy idő mulva a másikban csak hasznot látunk. Egy megmentőt vagy egy segítőt.


Azaz változnak értem a szerelemben, jobb sikeresebb pasik lesznek, es ekkor jönne hogy valojában nekem hálával tartoznának, es valahol itt at is kezd fordulni az egész egy "megmentő es megmentett" helyzetbe az egész.


Olvastam ennek a pszichologiájárol hogy amennyiben a párodnak koszonhetoen jobb sikeresebb lettél megjelenik egyfajta lelkiismeretfurdalás hogy tartozol valahol neki vagy neked is segiteni kéne neki, de te nem tudod mit hogyan, es ez elkezd okozni egyfajta önvádat eloszor mintha ellopott volna vmit tőled aztán a szerelem is kihal.

Nem lehet segítőkbe szerelmesnek lenni.


A párunk nem egy manko normal esetben az életunkhoz.


Ilyesmi van fent errol a neten.


Csak ugye az egész dolog a kapcsolatban tudatlan. Ugy megy, hogy en kikérek magamnak vmit, vagy offolom vmi miatt a srácot, vagy leoltom, mindenképpen megmutatom nekik a határaim es meddig mehetnek el meddig nem stb, ez ugye önvédelem eleve.

Ők meg szépen elkezdenek változni.


Ezt az egész ördögi kört egészen a szakitásig valahogy megkellene szakitanom. Míg nem késő.

2022. máj. 8. 17:02
 5/14 Rockarc ***** válasza:
52%
Kikupalodnak, es azt hiszik ezt onerobol csinaltak. Kozben az anyja voltal. Ne akarj az anyja lenni egyiknek sem, ne is akarj mast megvaltoztatni. Akkor nem erzik azt, hogy tovabb kell lepniuk.
2022. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha az egyik fél jobb sikeresebb lesz a másiknak köszönhetoen, elkezd elcsiszni az egész abba az iranyba mintha ezért hálával vagy bármivel tartozna a másiknak, ebbol kialakul lelkiismeretfurdalás önvád mert az ember nem szeret tartozni azaz magát "tolvajnak" tekinteni mert ő valoban szeret de tudattalan megis kihasználja/felhasználja a masikat önérdekből, a szerelem szépen lassan kihal mert egy segített és segítő van már a kapcsolatban es nem egy szerelemes pár.
2022. máj. 8. 17:06
 7/14 A kérdező kommentje:

5 de nem akarooook


En csak kikérek magamnak ezt azt hogy velem aztán ne müveljen ezt vagy azt.

És ők meg képesek alagyökerektől beállitottságtol kezdve is megváltozni.

Nőcsábászbol képes vagyok egy szerető családapát is varázsolni. Másnak.

2022. máj. 8. 17:07
 8/14 A kérdező kommentje:
*alapgyökerektől
2022. máj. 8. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Keress olyan pasit, aki hűséges és lojális. Van ilyen, sőt, már több ilyen van, mint nőből.

Egyébként női oldalon is hasonló ám a helyzet. A lelkisérült csajokat összekaparják a rendes srácok, aztán őket kidobják, ha van már lehetőség egy más jellegű pasira.

2022. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmi

Nem a hűséggel van baj. Mindegyiknek van vmi egyéb baja vagy ep van akadva valamiben, ami kapcsolatban jon ki. Es felnott férfiak pláne.

Es megy a változás.sőt. szinte felnézek rájuk mikre képesek.

Azaz temethetem a barátom is?

2022. máj. 8. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!