Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen helyzetben mondják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyzetben mondják azt valakire, hogy "ingyenprosti"?

Figyelt kérdés
A szó első fele egyértelmű, hogy nem fizetnek neki a szexért, de a második rész mit fejez ki? Ha nem hagyományos párkapcsolatban vagy házasságban történik az együttlét, akkor kvázi hol a határ, amikor már ezt a kifejezést használni lehet rá? Igazából nem is annyira férfiak mondják így, hanem nők, hogy nem akarnak "ingyenprostik" lenni. Viszont nem értem ez tartalmilag mit jelent és miben különbözik az alkalmi/szexkapcsolattól?

2022. máj. 9. 17:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
10. Aterzem a helyzeted mert sajnos enis nagyon tudok erzelmileg kotodni viszonylag rovid idon belul. Keves az a no aki ugy igazan meg bir fogni, de aki megtud azt nehezen tudom elengedni. Es azt vettem eszre hogyha felveszem a leszarom stilust nem teszek annyit a kapcsolater akkor sikeresebb vagyok mintha ereztetem veluk hogy fontos. Csak eppen aki ugy megfog azzal nehez felvenni a leszarom stilust
2022. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11.és mivel tud így megfogni egy nő?
2022. máj. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Hat igazabol ez az amit nem lehet ugy megfogalmazni. Lehet az egy mosoly, egy kellemes szemelyiseg, egy szexualis kisugarzas, humor...Aztan mikor leesik az alarc jon a pofara eses..
2022. máj. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit meghuz mindenki de nem kell erte fizetni....
2022. máj. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 BohócKolbász ***** válasza:

Hát igen 11. Az a baj hogy az ingyenprostikból hiányzik az egyenesség. Ő se tudott konkrétan semmit felhozni mim tetszett meg neki, általános zöldségeket mondott, amikor kérdeztem van-e zsánere vagy rossz tulajdonsága egyszerűen nem értette a kérdést. Pedig mindkettőre 31 évesen tudni kéne a választ.

De nem is ezek tetszettek meg benne. Tök átlag egyszerű és jószívű nőnek tűnt, nekem pedig ez a vágyam. Külsőre is egy átlag, természetes és arányos.

2022. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Dzsoki ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek írták. Olyan nő,akinek nem kell fizetni a szexért. Viszont,akár párhuzamosan is,mással is fog szexelni!
2022. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!