Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, aki 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, aki 25 évesen komolytalan, éretlen (nő)?

Figyelt kérdés

Az idősebb nő ismerőseim gyakran mondták már, hogy túl komoly vagyok a koromhoz képest... Azóta gondolkodom, hogy milyenek a kortársaim, akik pl. éretlenek, komolytalanok? Nem igazán vannak a környezetemben emberek a saját korosztályomból, így nincs rálátásom a dologra.

Szerintetek hogyan gondolkodik, viselkedik az aki huszonévesen komolytalannak számít?



2022. máj. 10. 07:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%
Igen sajnos nemelyik azt hiszi hogy aranybol van a pinaja... En neha ezert szoktam oket utni meg hajuknal fogva vegigrancigalni szex kozben a parkettan...
2022. máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az éretlenség inkább azt jelenti, hogy valaki nem tudja kifejezni az érzéseit, nem tudja kezelni a konfliktusait, azonnal támad, mások érzéseit képtelen figyelembe venni. Ez megnyilvánul általában okoskodásban, illetve fontoskodásban mindkét nemből. Ha esetleg ő van nyeregben (pl. a felettesed), akkor biztos lehetsz benne, hogy apróságokért is kapni fogsz. Sajnos ez nem kifejezetten a 25 éves korhoz tartozik, van, aki 40 évesen is ilyen.



Szerintem attól senki sem lesz kevesebb, amiért szeretne egy fix munkahelyet, még akkor is, ha tényleg egy átlagos munkahely, nem pedig csúcskategória. Ahogy attól sem lesz kevesebb, hogy átlagos céljai vannak, pl. lakás, autó, családalapítás. Inkább a viselkedés számít.

2022. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!