Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, aki 25 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, aki 25 évesen komolytalan, éretlen (nő)?

Figyelt kérdés

Az idősebb nő ismerőseim gyakran mondták már, hogy túl komoly vagyok a koromhoz képest... Azóta gondolkodom, hogy milyenek a kortársaim, akik pl. éretlenek, komolytalanok? Nem igazán vannak a környezetemben emberek a saját korosztályomból, így nincs rálátásom a dologra.

Szerintetek hogyan gondolkodik, viselkedik az aki huszonévesen komolytalannak számít?



2022. máj. 10. 07:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
25/N vagyok.
2022. máj. 10. 07:41
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem tervez semmi jövőképet, mának él, állandóan csak a buli,elherdálja a pénzt ahogy jön hülyeségre pl. Ilyenek.

Ne törődj vele ki mit mond, jó vagy te úgy ahogy vagy, később majd fordul a kocka,és irigyek lesznek Rád,amikor neked már ki van/lesz alakítva egy stabil normális életed,ők meg majd akkor kezdik el kaparni a fejüket hogyan is kellene nekifogni.

Igazából nem leszólni akarom egyik "tábort" se, kinek mi a pioritás.

Én ugyanebben a helyzetben vagyok mint Te, csak férfiként.


Nyilván túlzásba esni se jó, hogy elrepüljenek a fiatal éveid kizárólag a mókuskerék taposásával. Ezt tapasztalatból mondom, 14 éves korom óta húzom az igát, sokminden kimaradt így. Valahol a középutat kell megtalálni szerintem.

2022. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Egy átlagos 25 éves nő borzasztóan éretlen. Nem is nő, hanem kislány.
2022. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

#3

Azért nem mind.

2022. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg mindenki élje úgy az életét ahogy akarja és ajogy jónak látja.

Nincs azzal sem baj ha valaki 25 évesen nem akar "letelepedni", nem akar még családot inkább karriert épít, tanul, utazik, szórakozik, kipróbál dolgokat. Basszus az ember cssk egyszer fiatal.


A másik oldallal sincs baj, aki meg már szeretne ennyi idősen letelepedni, családot, stb stb. Mindkettő oké. Az átmenet is oké.


Ne akarj másoknak megfelelni, élj úgy ahogy neked tetszik.

2022. máj. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

De sok ilyen van!

Álomvilágban élnek, apuciék tartják el. Főzni nem tudnak és nem is akarnak.Idióta hobbiknak élnek, vagy csak bele a világba. A barátnők mindennél fontosabbak, még a fiúkáknál is. Valami hülye, használhatatlan diplomával tengődnek egy lightos munkahelyen, a keresetüket elbsszák a hétvégi bulikon, kocsmázáson.

Tervek nagyon nincsenek, inkább csak ábrándok. Ha mégis, akkor a tervek kimerülnek olyan szinten, mint a Balatonsoundon veretés, jogosítvány megszerzése.

A párkapcsolatban igyekeznek ráakaszkodni valami pénzes jóképű gyerekre. Ez ritkán sikerül tartósra, így a szerelmi életük átjáróház. Ezt legkésőbb 30 éves koruktól el is sírdogálják egy vlogban, amit senki se néz, vagy itt a gyakori kérdéseken. Ilyenkorra már legalább 1 online társkeresőre felregeltek, miután kétségbeesve tapasztalják, hogy már azok a hapsik is gyereket csináltak valamelyik életrevaló nőnek, akiknek a dákeszén pár éve ő csiszatolt. De senki se lesz elég jó neki, és azzal vígasztalja magát a macskaetetés közben, hogy csak a selejt férfi van a társkeresőn, majd holnap betoppan a herceg a letolhatós tetejű sportkocsiban, akinek jó a zacskós leves, aki havonta wellneszezni viszi, és csak vele szeretné leélni az életét.

2022. máj. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem csak a két véglet létezik ám...


Ha egy fiatalt túl komolynak tartanak, jellemzően az a bajuk, hogy karótnyelt és/vagy hülyeségeken pörög, hatalmas energiát fektetbe dolgokba, amik végső soron nem számítanak annyira, mint amennyire huszonéves fejjel hiszi az ember.

2022. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BohócKolbász ***** válasza:
65%

Bár nem a te korosztályodról írok, hanem egy konkrét nőről aki kissé átvert.

Szóval: A komolytalan nők ismerkedéskor is komolytalanok. Az ismerkedés része az is hogy megnyílik egymásnak a két fél. Ha a nő ködösít, titkolózik de elvárja a másiktól hogy meséljen magáról, az valóban eléggé prosztó éretlen dolog. És itt még nem a legbizalmasabb infókról van szó.

Éretlen dolog továbbá ha nem tiszteled meg a másikat válaszadással, nem jelzed neki mikor tudsz vele foglalkozni hanem inkább "nem sérted meg" és figyelmetlen leszel vele, alias nem olvasod el.

Aki éretlen az nem tudja ki neki a zsánere, nem tudja ki a jó neki. Nem ismeri saját magát, nem tudna magáról előnyös-hátrányos tulajdonságpárokat mondani. Mindenkiben van ugyanannyi rossz mint jó. Ezenkívül meggondolatlanul ugrik fejest a dolgokba, csak a pillanatnyi öröme legyen meg. Plusz naiv is, és simán hagyja hogy ugráltassák.

Mire ezeket leküzdi, rengeteg pofont fog kapni rosszabb esetben és akár (ahogy ennél a nőnél is volt) lelki sérült lesz.

2022. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Komolytalan az a no akinek nem igazan vannak tervei, mondjuk dolgozik egy sima fos munkabelyen, es nem tesz rola hogy valtoztasson. Tovabba jatszadozik a pasikkal, nincs tisztaba mit akar ( normalis komoly kapcsolatot, vagy csak dugni fuvel faval aki neki bejon). Nem foglalkozik a ferfiak erzelmevel, nem lehet vele lekommunikalni a problemakat, mindent tamadasnak vesz, narcisztikusan sajat maga erdekeit nezi mind szex teren mind kapcsolati teren. Nem oszinte, hazudozik, egyszerre tobb pasit tart, valtakoznak az erzelmei vagy csak megjatsza oket, hullamvolgyekben all hozzad egyszer lekezeloen egyszer meg normalisan.
2022. máj. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyszer együtt utazott velem egy 25 éves lány egy hétig. Nekem nagyon bejött, ezt tudta is, dee… Eléggé gáz volt amikor konkrétan megkérdezte, hogy ha lefeküdne velem akkor igent mondanék-e. Persze rávágtam az igent de amikor léptem, hogy akkor legyen is valami, simán kioffolt 4x. Szóval ez elég éretlen dolog volt tőle.
2022. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!