Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazságos, hogy egy narancsbőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazságos, hogy egy narancsbőrös, nem lapos hasú nő is elvárja a jótestű társat?

Figyelt kérdés
A nő 5 éve edz, de nem tudott egy tökéletes testet összehozni még így sem, pl. nem makulátlan hátul a combja, nem lapos teljesen oldalról még a hasa sem hiába passzírozza bele a magas derekú tüdőfarmerbe. Mégis elvár egy olyan társat, akire neki csorog a nyála, tehát elvárja, hogy a férfi vele legyen annak ellenére, hogy neki nincs olyan teste, amire egy top pasi csorgathatná a nyálát.

2022. máj. 10. 19:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt vár el, amit akar.

Amit írtál, az kb azt jelenti, hogy nem tökéletes ugyan úgy, ahogy senki sem!

Nem minden "top pasi"-nak olyan az ízlése, mint neked.

Az élet meg nem igazságos 🤷🏻‍♀️

N 30

2022. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

10.


Ilyen esetekben arra nem gondol senki, hogy érzelmi alapon történik? Fordított nemekkel szintén? Csak mert mintha kb. lehetetlen lenne, hogy mondjuk a rondább karakter iránt valóban szerelmet érez, míg a másik inkább érdek, a külvilágnak szólt, vagy ilyesmi.


Ott vannak a látens melegek, akik a coming out előtt sokszor jönnek össze extrém szép nőkkel, és nem is tudnak ezzel mit kezdeni, kicsit amolyan Renly Baratheon módra.

2022. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12 a tapasztalatom szerint nem


Nem sok van, de egy pelda:

Jo nő mellett ment a beteges feltekenység, de nyugodt komoly kapcsolatot akart a helyes jokeou srác igy inkabb felszedett egy magára sem adó tramplit akit nem néznek nőbe se. Míg egy modell mellett csak az ideget eszi.

Ez roviden sima birtoklási vágy csak.


Másik tapasztalatom tobb pasirol is:


Amigy egy nőnek bejön 10 bol 1 pasi, addig egy pasinak bejon 10 bol 8 nő. Bejon a legszebb a modell is, de bejon az a kicsit duci, barna szemuveges is. Sokkal elfogadobbak a ferfiak a másik nemmel, mint a nők.

2022. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Már hogy is álmodozhatnál olyan pasirol akinél nem ütöd me a mércét?

Ha 5 éve edzenél akkir annak látszata is lenne..


Ugy birom mikor kiirja az alacsony kopasz kövér pasi hogy a csaj vékony legyen stb stb.. vagy a csajok jó pasi legywn stb stb... mikor a saját testükre igénytelenek.. de azérj jo pasi meg csaj legyen

2022. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen esetekben arra nem gondol senki, hogy érzelmi alapon történik? "


Nem. Az nekik nincs. Ők csak a narancsbőrt és a s.ggeket nézik.

2022. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15.


Nagyon lesújtó vélemény.

2022. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig összetévesztitek a különböző emberek elvárásait. Mintha én magamtól pontosan ugyanazt várnám el, mint a potenciális partneremtől. Csak egy példa: a partneremtől azt várom el, hogy legyen kemény farka, ettől pl magammal szemben elég nagyvonalúan eltekintek. És nem csak az ilyen profán dolgok tekintetében van ez így, minden tekintetben olyasmit várok el a másiktól, amivel engem kiegészít, azaz a hiányosságaimon javít a saját erősségeivel. És én meg az én erősségeimmel egészítem ki az ő hiányosságait. És ezek csak az én elvárásaim, amik totálisan teljességgel függetlenek a potenciális partner elvárásaitól. Azt vár el mindenki, amit akar, függetlenül attól, hogy ő maga mit tud nyújtani. Ha azt nyújtja, amit a másik elvár, akkor nyert ügye van, hiába, hogy a saját elvárásai meg köszönőviszonyban sincsenek az általa nyújtott tulajdonságokkal. Ezt tévesztitek össze. A nők és a férfiak nem pont ugyanazt akarják egymástól, és a nemeken belül meg az egyének elvárásai is pont annyira különbözőek, mint a személyiségük minden más aspektusa. Ha így is találnak párt (márpedig a legtöbben találnak), akkor nem beszélünk irreális elvárásokról. Az igazságosság meg nem is értem, hogy merül fel a kérdésben, nem igazságossági alapon működik a társkeresés, ha úgy működne, akkor a fél lábú, siket és bal szemére vak 70 éves alkoholista Pista bácsi a rokkantnyugdíjával pontosan annyi eséllyel indulna a párkeresési piacon a 20 éves hamvas lányok kegyeiért, mint Chris Pratt vagy tudomisén, valami nagymenő híresség, akiért az egész világon bomlanak a nők (és a férfiak is).
2022. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"mikor a saját testükre igénytelenek.. de azérj jo pasi meg csaj legyen"


Már bocsi, de ki a sz.ar beszélt itt igénytelen testről?

Ha szigorúan vesszük, rám is igazak a kérdésben leírtak. Évek óta edzem, de a combom hátulsó részéről csak a 80%-a tűnt el a narancsbőrömnek, a maradék ha megfeszülök sem. Pedig kardio, súlyzós edzés és túrázás is helyet kap az életemben + az étkezésemre is figyelek.

A hasam sem teljesen lapos, pláne nem evés után. Oldalról picit domborodik az alja, mivel ott vannak a szerveim, az azokat védő minimális zsír, ami a legtöbb felnőtt nőn megtalálható + a gerincemnek is van némi íve.

Csak akkor tökéletesen lapos a hasam, ha megfeszítem/behúzom.

Ugyanakkor formás combom és kerek fenekem van, látványos izomtónus van a vádlimnál, combomon, vállamon és még a hasam felső részén is.

Mernéd azt mondani, hogy igénytelen vagyok a testemre?

2022. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként te ki vagy a történetben?

Szerintem ez szubjektív, de általában a nők túlértékelik a férfiak elvárásait. A legtöbb férfi nagyon is szereti, ha a nőn van mit fogni, és a túl izmos, szálkás nőket nem tartják nőiesnek.

Én is jártam évekig kondizni, és volt egy nagyon helyes edző srác. Tényleg csupa izom volt, és még arcra is nagyon helyes volt. Aztán bejött a barátnője. Hát, ledöbbentem. Egyébként egy szép arcú kiscsaj volt, de olyan kis molett. Járt ő is edzeni, de nem nagyon látszott rajta. Szóval én nagyon nem egy ilyen nőt képzeltem el emellé a pasi mellé, de persze azt is simán meg tudtam érteni, hogy miért tetszett neki. Nőies volt, volt mit fogni rajta.

2022. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mióta számìt jónak a behorpadt has egy nőn?

Amúgy igen, jogosan várja el.

2022. máj. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!