Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire zavar titeket az úgynevezett narancsbőr egy lányon?

Figyelt kérdés
Ugy tudom a nők igen nagy százalékát érinti, alkattol Függetlenül.. Mi a véleményetek errol?

2020. júl. 17. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Engem nem, még szexi is lehet.
2020. júl. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire, a férfiaknak is lehetnek bőrhibái, striák, pattanások. Senki nem tökéletes.
2020. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Engem zavarna, főleg ha már olyan nagy kiterjesésű lyukacsos állagú is
2020. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Engem zavarna, 20F
2020. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Enyhébb nem zavar, de a durvább már igen. Lehet sokakat érint, de lehet ellene tenni.
2020. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem alkattól független. Hanem az elhízott, rosszul táplálkozó lányokat érinti. Nekem még nem volt narancsbőrös barátnőm, nem is kéne.
2020. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Halkan jegyzem meg, hogy a playboy címlapján szereplő nőkön is van, csak tudod van egy olyan eszköz, hogy photoshop. 👌 Az mindenkit széppé varázsol egy szempillantás alatt. Ez egy tök természetes dolog, miért kéne mondjuk takargatni, jó nem mondom, hogy tárulkozz ki csak azért, hogy megmutasd, hogy ez téged mennyire nem érdekel, csak azt, hogy nem halsz bele.
2020. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6os.. Ez egyaltalan nem igaz.. Nagyon sok vékony nő is küzd evvel..
2020. júl. 17. 22:08
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Majdnem minden nőn van narancsbőr, a hajszál vékonyakon is, modelleken is, fitness lányokon is. Engem nem zavar. Akit igen, az jobban teszi, ha guminőt vesz magának. :D És utána olvasson utána a női test biológiájának.
2020. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!