Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt pasimmal hogy tudnánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt pasimmal hogy tudnánk barátként újra jóban lenni?

Figyelt kérdés
Már egyikünk se szerelmes a másikba, csak engem zavar az, hogy ő azt ígérte, jó barátok maradunk, erre pedig ha egy héten össz. 5 percet beszélünk már kész csoda. Vannak közös barátaink, de valahogy nekem nem megy az, hogy úgy viselkedjek vele, mint régen, nehogy félreértsen. Tervezzük, hogy elhívjuk egyszer magunkkal, de én még előtte szeretném ha ez a helyzet változna.
2010. szept. 17. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaha is jóban voltatok akkor ezt amit ide leírtál mond el neki is, és kiderül, hogy érdekled e még annyira, hogy barátok legyetek avagy már nem!
2010. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más már kérdezte őt erről, és akkor neki azt mondta, hogy ő nem szeretné ha rosszban lennénk.
2010. szept. 17. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne más kérdezze meg hanem te!!


Beszélj vele ezt így vázold fel neki, és ha tényleg jól váltatok el anno nem volt különösebb gond és megérti majd azt amit mondasz neki azaz azt amit ide írtál, akkor biztos lehetsz benne hogy barátok maradtok.

2010. szept. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!