Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszem az egyik fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszem az egyik fiú barátomnak, de én CSAK barátként tudok rá tekinteni. Mire figyeljek oda? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elsősorban srácok véleményére vagyok kiváncsi, mire figyeljek oda, mit ne mondjak neki hogy ne legyen számára félreérthető? Kis távolságtartás gondolom nem árt, de szerintem a kapcsolatot emiatt nem érdemes megszakítani vele. Nem voltam még ilyen helyzetben, és nem szeretném ha valamivel amit mondok, reményt keltenék benne.

19L


2011. szept. 23. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:

biztos nagyon fiatal vagy, de annyira mégsem

19 évesen... hát fiatal


elmondanám neked, az ember nem csak a szerelmével bújhat ágyba, nem kell szerelmesnek lenni, egy kis jó szex belefér, már ha szeretsz szexelni, de majd később rájössz


mondd meg neki, hogy azért mert párszor ketyóztatok, még nem a kedvesed

2011. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

az én véleményem.....

küld el a pi.csába..... vagy közöld vele szemtől szembe a ténylásodat. Nincs rosszabb az 1 oldalú szerelemnél, és ha bizakodik, bizakodik, bizakodik a végén amikor közlöd vele az felér 1 lefejezéssel......


saját tapasztalatból mondom.....imádtam 1 lányt, játszadozott velem a végén meg csak annyi, hogy barát.....wáááá, jól megszívtam........

19f

2011. szept. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*tényállásodat
2011. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kis távolságtartás kell ide, hanem nagy.


Annál rohadtabb nincs, mint amikor valakinek nagyon tetszik egy másik egyén, aztán az orra előtt jön össze valakivel. Erre pedig előbb-utóbb sor fog kerülni.

2011. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szemébe mondod, világosan, anélkül, hogy bármit is kétértelművé szépítenél, hogy az érzéseid csak barátiak, és idővel sem fognak változni, legalább tiszta lesz a lelkiismereted.
2011. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek az előttem felszólalókkal. Én is voltam ilyen helyzetben és ramaty egy érzés, mikor a végén hoppon marad az ember.

Mivel nem akarod vele megszakítani a barátságot, szerintem a legjárhatóbb út, ha közlöd vele a dolgot - mármint hogy te nem érzel iránta többet barátságnál. Ezzel teszed a legjobbat.

20/F

2011. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hagyd el a pi csába!!!!!

Nőj már fel!!!Fiú és lány barátság????Nevetséges!!!

És égőőő!!!És kinek kell olyan nő aki pasi barátokat tart???

Hülye pi csa!!!

2011. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!