Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy fiatalon legyen egy fiúnak egy érett nő az életében?

Figyelt kérdés

Egy nála 15-20+ évvel idősebb, érett, okos, művelt, diplomás nő. Nem valami buta liba, hanem egy olyan NŐ, aki meg tudja tanítani a férfi dolgokra, és nem csak az ágyban, azon kívül is. Etikett, öltözködés, művészetek szeretete, nyitottság,... Olyan dolgok megtanulása, és megtapasztalása, amikre a család nem tudja megtanítani, vagy ha igen, más nézőpontból.


- Az érett szerető lenne az incelség ellenszere?


- Az érett szeretőt megtapasztaló fiúk, sokkal jobb férfiak lesznek?



2022. máj. 11. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen max elviheti egy irányba. De ahhoz, hogy összességében milyen jellem lesz, összességében merre indul el az életben, mi alakul ki ízlésnek, kulturáltsági szintnek stb. alapvetően a kezdetektől lévő szociális környezete formálja, amit aztán a kamaszkort elhagyva tud saját kézbe venni. Ez egy összetett folyamat, nem egy érett szerető az ellenszere a mélyen gyökerező problémáknak.
2022. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Etikettre anyukád kell megtanítson, de ha úgy tetszik ő is egy 20+ idősebb nő.

Öltözködni magad kell megtanulj, keresd meg a stílusod, érvényesülj, találd meg a hozzád passzoló színeket.

A művészeteket nem mindenki szereti és ezzel nincs is semmi gond.

Nyitottság a személyiségeden múlik és a neveltetéseden. Ha nem érzed úgy, hogy nyitott lennél akkor érdemes fejleszd magad ilyen téren. Az első lépésen túlvagy: a felismerésen. Egy lépést azonban visszafelé tettél meg, hogy okot keresel rá, hogy más fejlesszen és ne magadnak kelljen.

2022. máj. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért egy nő tanítson meg, hogy legyél férfi? Komolyan, megszületni nehéz csak nektek, mindent intézzen helyettetek egy nő.
2022. máj. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez marhaság. Eleve melyik 35-40 éves nő vágyik arra, hogy egy életképtelen kisfiút pesztráljon és tanítgasson olyan dolgokra amik a szülők feladata lenne?? :D
2022. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem fontos, sőt; egy kialakult személyiséghez hozzácsapsz pelyhes kisfiút, mégis mi jó lenne belőle?
2022. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szülői feladat?


Könyörgöm, hány olyan kérdés van itt, amiben azt kérdezik, hogy mit vegyenek fel állásinterjúra, vagy színházba? Meg sok proli milyen büszkén hírdeti, hogy 30-40 éves, diplomás, de nincs 1 öltönye sem.

A sok, "Hogyan legyen nőm, 35 éves szűz fijú vagyok." nyomorról ne is beszéljünk.

2022. máj. 11. 15:18
 7/17 anonim ***** válasza:

Az a gond a kérdező elképelésével, hogy a fiatal, magányos férfiak 95%-ának nem vonzóak a 20 évvel idősebb nők. Még a viszonylag szépek sem. Amikor huszonéves voltam, semmiképp nem tudott volna egy ennyivel idősebb nő elcsábítani. S ezzel a barátaim is így voltak. Ha esetleg nagy ritkán mégis összejön egy ilyen kapcsolat, szinte teljesen garantált, hogy előbb-utóbb a férfi otthagyja a nőt egy fiatalabbért. Annak az esélye, hogy például egy 40 éves férfi egy 60 éves nő mellett kitartson, egészen minimális.


Régebben, amikor társkeresőztem, belebotlottam a neten ilyen, maguknál jóval fiatalabb férfiakat kereső nőkbe is. Sajnáltam őket, mert vagy csak elutasítást kapnak, vagy lesz egy rövid kapcsolatuk, aztán faképnél hagyják őket egy fiatalabb nőért. Ezeknek a próbálkozásoknak hosszabb távon mindenképp fájdalmas végük van. Akkor pedig már jobb bele sem vágni.

2022. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A szüzesség problémájának megoldása nálam 1 hónap önmegtartóztatás után (csakhogy rendesen álljon az ezredes) a qrvázás lesz. Így már nem mondhatom el, hogy szűz vagyok. 20-30 alkalom és ennyi. Majd bekamuzom, hogy kapcsolatban voltam. Eddig is ezt tettem.
2022. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jobb esetben az ember legalább 20 éves mire az első állásinterjújára megy, és akkor már vagy tudja mi ilyenkor a dresscode, vagy utána tud nézni. De senki se az 5 éves gyerekének fogja megtanítani, hogy majd milyen inget vegyen fel ha interjúztatják.
2022. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már álltalános iskola alsós osztályban megtanultam nyakkendőt kötni magamnak.
2022. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!