Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy fiatalon legyen egy fiúnak egy érett nő az életében?

Figyelt kérdés

Egy nála 15-20+ évvel idősebb, érett, okos, művelt, diplomás nő. Nem valami buta liba, hanem egy olyan NŐ, aki meg tudja tanítani a férfi dolgokra, és nem csak az ágyban, azon kívül is. Etikett, öltözködés, művészetek szeretete, nyitottság,... Olyan dolgok megtanulása, és megtapasztalása, amikre a család nem tudja megtanítani, vagy ha igen, más nézőpontból.


- Az érett szerető lenne az incelség ellenszere?


- Az érett szeretőt megtapasztaló fiúk, sokkal jobb férfiak lesznek?



2022. máj. 11. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak pár perverz, szerető nélküli nő vágyik ilyenre.
2022. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Igen, ezeket megtanítani a szülő/gondviselő dolga lenne.

Ha ő képtelen rá, akkor manapság már mindenkitől 2 kattintásra vannak ezek az infók.

Még 30 se vagyok, de ha egy 20 éves fiúka azzal jönne hogy legyek a csaja és tanítsam meg öltözni meg állásinterjúra menni akkor szerintem sírva röhögném körbe. A felnőtt nők ha gyereket akarnak, akkor szülnek vagy örökbefogadnak, nem pedig egy kapcsolatnak nevezett valamivel szórakoznak egy olyan sráccal aki nem tud mit felvenni és még tojáshéj van a fenekén. Bocsi.

2022. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg férfiként a "mit vegyek fel" a világ legegyszerűbb dolga, egy semleges színű öltönnyel nem lehet melléfogni. Akit ez meghalad, azon nem tudom mi segítene... :D
2022. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

13.-ra.


Én akárhányszor bedobtam erre az oldalra az öltönyt, anyámba küldtek, mondván: egyenruha, öreges, MIBŰ????, nem nagypapai wok he, ... dumákkal.

Itt sok a proli ám.

2022. máj. 11. 15:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14

Egyszerű: ne a proliknak akarj megfelelni. Én is "business casual" stílusban nyomom, nekem is szóltak már be emiatt, nem tudom miért kellene érdekelnie. Akinek nem tetszik az nem néz rám aztán kész.

¯\_(ツ)_/¯

2022. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem fiatalon sem jottek be a 35 feletti oreglanyok, es most sem :)



37F incel

2022. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én diplomás szingli nő vagyok, de sajnos nagyon nem jönnek be a fiatalabb pasik, nem tudok rájuk férfiként tekinteni. Igaz én még csak 31 vagyok. De szerintem a legtöbb nőnek nem jönnek be a (sokkal) fiatalabb pasik, mivel eleve ugye a férfiak később is érnek, minden szempontból, a mai huszas-harmincas pasik agyilag sokszor egy kamaszgyerek szintjén vannak.

Szóval nem hiszem, hogy ez működne, még ha sok fiatal srác vonzódik is az idősebb nőkhöz.

2022. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!