Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, a kismellű barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a kismellű barátnőtöket szégyenlitek hatalmas mellű csajok mellett? Barátom olyan fura volt

Figyelt kérdés

Hívott engem egy csaj dolgozni hozzájuk akkora mellei vannak mint nekem kb csak a fenekem. Nekem semmi szinte.

Barátom amolyan "mindenevő", mindenféle mell bejön neki.

Es amikor beszelgettem a csajjal olyan fura volt, háttérbe vonult lesütötte a szemét és mintha kellemetlenul vagy zavarban érezte volna magát es akkor lélegzett fel, mikor elmentunk onnan.


Tenyleg elég fura lehet, amikor egy "lapos" nőt együtt látni egy hatalmas mellűvel.


A férfiak ilyenkor szégyellik a párjukat vagy mit gondolnak?


Vagy ugyanezt vonatkoztathatnám korra is. Pl idősebb csaj mellett egy fiatalka, hízottabb csaj mellett egy vékonyka, stb.


Olyan férfiak véleménye érdekelne akik mindenféle tipust szeretnek.



#top10 VS átlagalatti
2022. máj. 12. 08:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked ehhez semmi közöd, nem hasonlítgatott. Nagymellű nőként mondom, akik nem akarnak megbámulni, meg vannak nevelve, azok hasonlóan viselkednek. Akkor is, ha nincs (ott) a barátnőjük.
2022. máj. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom hogy csak neked okoz gondot a mellméreted. Kár ezzel foglalkoznod.
2022. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Bocsánat, de a többi férfi nevében nem tudok válaszolni, viszont a magam nevében:

Nem érdekel, hogy mekkora paraméterekkel rendelkezik az a hölgy aki nagyon tetszik nekem, inkább olyanokra koncentrálok amik a belső tulajdonságokkal kapcsolatosak. (Igen, kell olyasmi is ami kívülről is megfog, mielőtt a rezidensek belémállnának...🙄)

Az első barátnőmnek ilyen téren kis melle volt. Nem szégyelltem sosem.


Az nem lehetséges, hogy ebbe a dologba most te gondoltál bele többet a kelleténél esetleg?

2022. máj. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

("Bocsánat, de a többi férfi nevében nem tudok válaszolni, viszont a magam nevében"


Off, szerintem ezt másodszor látom, hogy leírod, és elmondani nem tudom, mennyire örülök neki. Pont azon gondolkoztam, hogy a férfiak gondolkoznak-e individuumként, vagy csak masszaként gondolnak magukra.)

2022. máj. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Valszeg azert irta igy mert feltételezi az ellenkezojet a többi ferfiről
2022. máj. 12. 08:29
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

En buszke vagyok a csajomra.

2022. máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Egyebkent seggre tudsz gyurni. Csak tenned kell erte.

De viszont sulyos onertekelesi zavarod van

2022. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

1# ha nem lettem volna ott akkor szerintem lazán beszélget a csajjal es nyit felé. Rendkivul tarsasági a párom.

Az "elvonulása" betudhato az irántam levő tiszteletnek is, de nekem olyan is volt benne mintha szégyellne, azaz ha egy lapos lett volna a csaj is, szerintem akkor termeszetesen viselkedett volna.

2022. máj. 12. 08:31
 9/26 anonim ***** válasza:
49%

Off:

4: Thnx :) Jajj, igen, feltétlen. Xd


Amúgy számomra az volt ezen az oldalon az érdekes (feltételezem magamból induktam ki), hogy nagyon sok embernél látom ezt a ti, mi, magadfajta és hasonló borzasztó pronyó kommenteket. :O Ezt még mindég szoknom kell. :)

2022. máj. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok férfi, de a nagy mell vonzza a tekintetet. Szerintem csak koncentrált, nehogy véletlenül arra nézzen, de ennek semmi köze hozzád, attól még nem téged szégyell.
2022. máj. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!