Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok arra, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok arra, ha a barátnőtök az éjszaka közepén, miközben mélyen alszotok, egy hatalmasat belétek harapna és erre riadnátok fel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Én a lábammal és a könyökömmel kapkodok ilyenkor, úgyhogy attól tartok könyökkel kapna egyet orrba véletlenül :D
2019. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk megmutatnám neki, hogy mire használja a száját... :D
2019. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy: "Azt a 7%-át!"
2019. júl. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ösztönösen, ami sajnos egy irtózatosan nagy öklös formájában valósulna meg. És nem azért, mert egy nőket verő állat vagyok, hanem azért, mert el nem tudnám képzelni, hogy mi a franc történt. Nyilván az első gondolatom az lenne, hogy valaki betört, és az életemre tör. Egyébként pont az ilyen reakciók miatt nem jó ötlet ez a felriasztós dolog, legyen szó harapásról, légkürtről, vagy épp az életveszélyes szájporszívózásról.
2019. júl. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém valószínűleg gyomron rúgna és megpróbálna agyonverni az első dologgal ami a keze ügyébe kerül reflexből. Nem alszik mélyen,és ha felriad védekező üzemmódba kapcsol.
2019. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem vagyok egy verekedős, de tuti, hogy az automata üzemmód nálam is üzemelne, és egy véletlen mokkás lenne a vége.
2019. júl. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ugyan miért tenne ilyet? Nem olyan gonosz, legfeljebb finoman harapdálna, az meg jól esne :)
2019. júl. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én gonosz vagyok
2019. júl. 9. 11:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem leszel a barátnőm :)
2019. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán megúszná élve, ha nem belém harapna, hanem csak a farkam szopogatná meg szelíden!
2022. márc. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!