Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy egyik következménye a másiknak?

Figyelt kérdés
Én egy lelkesedő, szenvedélyes nő vagyok, de ha a másik fél egy idő után leereszt, azaz nem viszonozza a lelkesedésem, nem érzem a szenvedélyt (érzelmileg-testileg) felém, akkor egy idő után hihetetlen unalmat érzek, és nincs kedvem találkozni, de beszélgetni sem, mert úgy érzem, sokkal több energiát, stb tettem a kapcsolatba mint a másik, és kiábrándulok egy idő után, és a másikat a hátam közepére sem kívánom. Azt is észrevettem, hogy ilyenkor még kb én vagyok hibáztatva, hogy miért nem akarok találkozni (az mit számít, hogy az esetek nagy részében én kezdeményeztem a találkozást), miért nincs kedvem a szexhez (az is mit szamít, hogy a másik nem hagyta hogy szexuálisan megéljem vele a bennem lévő kirobbanó szenvedélyt) és mindazok ellenére én vagyok hibáztatva, hogy mindig normális hangnemben közöltem hogy mi hiányzik, és szépen kértem dolgokat, pl több ölelést. Szóval a másik fél lustasága, érdektelensége az oka annak, hogy belefáradok, elmúlik a lelkesedésem, és szakítok? Miért szoktak engem hibáztatni,miert rajtam kérik számon azt, ha már én nem lelkesedem, (fentebbi okok miatt)?
2022. máj. 13. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
persze, ne is adjál bele többet, mint amennyit kapsz
2022. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad..."érdektelen vagy számukra"


Egyszerűen olyan emberekbe botlasz bele, akik számára nem lehetsz elég vonzó, vagy nem elég szimpatikus számukra ahhoz, hogy veled legyenek, hogy törődjenek vele.


Nem arról van szó, hogy ki kivel törődik többet ki keresi többet a másikat, hanem egyszerűen nem kellesz nekik eléggé, nem túlzottan kíváncsiak rád.


Akit kívánok akivel szeretnék együtt lenni, akivel szeretnék beszélgetni azzal meg is teszem ezt.

2022. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak olyan időszakok, amikor az egyik félnek gondjai vannak, ilyenkor nyilván nem okolható a lelkesedés hiánya miatt, türelem és megértés kell hozzá, nem gond ez nekem. Viszont miután elmúlik ez az időszak a másik félnél, utána is kb elvárja, vagy megszokja, hogy én működtessem a kapcsolatot érzelmileg, szexuálisan, én meg kimerülök, megunom, és szakítok, mert elhidegülök. Senkitől sem várom, hogy mindig uolyan lelkesedéssel legyen, mert mint mondtam van hogy az embernek gondjai vannak, de én akkor is ott vagyok, támogatok, időlegesen lemondok az igényeimről, de a másiknak eszébe sem jut, hogy az én lelkesedésem, szenvedélyem is fent kell tartani, és még én vagyok számon kérve, hibáztatva ha nincs kedvem a másikkal lenni.
2022. máj. 13. 09:38
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es igen értelek, de az esetek nagy részében nem arról volt szó, hogy ne szerettek volna, ne kívántak volna, hanem ellustultak, és mindent tőlem vártak el.
2022. máj. 13. 09:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Miben vagyok önző? Mi van?
2022. máj. 13. 10:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit picsáskodom? Miről beszélsz?
2022. máj. 13. 10:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt olvastam elsőre, hogy leselkedő XD
2022. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Konnyen hizzászoknak az emberek higy vki kirbeugrálja őket. Egy ido mulva teljesen termeszetesnek is veszik azt ha a masik lohol, a másik kezdemenyezi a szexet, a másik van odáig meg vissza.

Aztán mikor nem kapják, felcsuszik a szemöldökük.

2022. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!